Karadeniz Pet

Cinsiyet Tahminleriniz?

Çoğunlukla tepkisiz duruyorum abu sıkıntı yok iyi bağlandık birbirimize :)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ani hareketlerde yapma ısırdığı zaman canın acır kuş bunu oyun olarak algılarsa alışkanlık edinir bu daha sakat iş eski konuşan muhabbeti sırf bu ısırma huyunu alışkanlık edindi diye valla insan gibi konuşan kuşu hediye ettim birine o da es aldı yanına boy boy yavruları var şimdi [emoji2]

Banyo yapmayı seviyor ara sıra koyuyorum girip çıkıyor abi çok koymadım ama hatun yok buna :)

O zaman Bol bol banyo havalarda miss gibi zaten [emoji2]

Ani hareketlerde yapma ısırdığı zaman canın acır kuş bunu oyun olarak algılarsa alışkanlık edinir bu daha sakat iş eski konuşan muhabbeti sırf bu ısırma huyunu alışkanlık edindi diye valla insan gibi konuşan kuşu hediye ettim birine o da es aldı yanına boy boy yavruları var şimdi [emoji2]
Ohoo iş ciddi abi o zaman? Ben bi daha tepki vermeyeyim o zaman bide buna alıştı unutturmam lazım ben veremem böyle alıştırdığım kuşu :D

Ohoo iş ciddi abi o zaman? Ben bi daha tepki vermeyeyim o zaman bide buna alıştı unutturmam lazım ben veremem böyle alıştırdığım kuşu :D

Aynen paşam zor gelir vermek arkadaş edindiğin kuşu o yüzden sıkıntı biraz çekcen [emoji4]

Aynen paşam zor gelir vermek arkadaş edindiğin kuşu o yüzden sıkıntı biraz çekcen [emoji4]
Sıkıntı yok ısırsın bende dediğin gibi su öpücük olayına ara veririm :) yerinde durmaz telefon hastası gördümü gelir üstüne konar ekranda sağa sola dokunur bir yerlere girer mesaj yazdırmaz birde peçete falan gördü mü ısırır parçalar onu eve gelen eş dosta ilk bir iki dakikadan sonra hiç çekinmeden gider konar abi ben böyle kuş görmedim çok tatlı maşallah

Gayet sağlıklı bir erkek :) Maşallah

Geri