Karadeniz Pet

Cinsiyeti ve Irkını söyleyebilirseniz sevinirim.

• Konbuyu başlatan ALİ DİLSİZ
  • Başlangıç tarihi
A

ALİ DİLSİZ

Guest
Kuşumuzu 2 gün önce aldık. Üreticinin kendileri olduğunu söylediler. Erkek Jumbo yavru olarak istediğim kuş için bu kuşu verdiler. 100 TL ödedim. Ama satıcıya pek güvenemedim. Cinsiyeti ve ırkı konusunda bilgilerinizi benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim. Herhangi bir aksilik varsa değiştirmemi önerir misiniz? Resimlerden ırkı anlaşılmıyor ise başka fotoğraflar da koyabilirim. Diğer fotoğraflarda nelerin gözükmesi gerektiğini de yazabilirseniz memnun olurum. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Kl0qjp.jpg

e7VaAm.jpg

wz2jnB.jpg

w126N1.jpg

ek19G7.jpg

jumbo kırıgı sanırsam.Ceresindeki beyazlıklardan dişi gibi gördüm ama flaştan dolayıda olabilir.

dişi 2 aylık civarında jumbo deılde sanki kırık bi kuş ustarlar cok daha net bılgı gevir.

erkek jumbo kardeşim yaşıda tahminen 8-12 aylık

Bu jumbo diyenler kaç gündür kuş besliyorsunuz yerli kuş ya ne jumbosu

Yerli erkek kardeşim bilgisiz insanlar yanlış yorumlar yapıyor

yeni fotoğraflar...

Belki bu fotoğraflar daha iyi bir fikir sahibi olmanızı sağlayabilir...

xBRGBg.jpg

eyAjkj.jpg

eQ4y9Z.jpg

KPYGm5.jpg

eaygm4.jpg

K4Z94A.jpg

wvQy14.jpg

e5oq55.jpg

dişi degil erkekmıs jumbo degıl kırık bi kus 100 tl cok olmus gibi

dostum erkek bir kuşa sahipsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

ayrıca jumbo kırması buyuk ıhtımal jumbo değil

bu kuşa da yerli demiş ya arkadaş bide ne kadar kendinden emin. neyse kuş ya vasıfsız jumbo yada kırık ama kırıksa bile jumbo ağır basmış. her jumbo show özelliğine sahip olmuyor. bir kuluçkanın yarısı daha düşük vasıflı oluyor. ve bu kuş daha 1-2 aylık. 5 aylıkken tam kendini gösterir. bu değerde kuşların fiyatınada bakarsanız 90-110 arası değişiyor. yani ortalama bir fiyat vermişsiniz.

zaten güzel vasıflı bir show 150-250 tl arası.

güle güle besle derim. tertemiz kuş.

Jumbo kırığı güzel bir kuş yerli denilmesi tuhaf gözlerinin basıklığından dahi anlayabilirsiniz Jumbo kanı olduğunu. safkan olmasada güzel bir kuş 2 aylık civarı olsa gerek yaşıda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:32 -->-> Daha önceki mesaj 14:31 --

yalnız cinsiyetinden emin olamadım ilk resinmlerde ceresinde beyazlık var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:36 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

bak hocam linkteki 3 aylık safkan jumbo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:36 -->-> Daha önceki mesaj 14:36 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...-ait-resimler/pasa-ve-arkadasi-masa-9627.html

Geri