Karadeniz Pet

Cinsiyetinden Emin Değilim ?

Emrehan DİLEKÇİ

Emektar Üye
Arkadaşlar kuşumun cinsiyetini bir türlü anlayamadım, bu kuşlardan 1. Çiftim hediye geldi bana, hediye geldiğinde dişi zannediyordum ama dişi mi değil mi anlayamadım, henüz yumurtlama yok.

2. çiftimide 1. çiftim dişi diye erkek aldım fakat onun cinsiyetinden de emin değilim.

Yardımcı olabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim...

1. ÇİFTİM

1.%2Bku%C5%9F%2B1.%2Bfoto.jpg

1.%2Bku%C5%9F%2B%C3%BCst.jpg

1.%2Bku%C5%9F.jpg

2. ÇİFTİM

2.%2Bku%C5%9F%2B1%2B.%2Bfoto.jpg

2.%2Bku%C5%9F%2B%282%29.jpg

2.%2Bku%C5%9F%2B.jpg

2.%2Bku%C5%9F.jpg

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ve [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION] Hocam bir bakabilir misiniz? :)

Son düzenleme:
Tam kırmızı gagalılar erkek, turuncu olanlar dişi olur. Resimdekilerin hepsi erkek gibi duruyor

Son düzenleme:
Yani ikiside erkek mi diyorsunuz Mustafa Bey... :/

Bence erkek,önceden besleyip 20 ye yakın yavru almıştım ordan biliyorum. Çok kolay üreyen bir kuş

Ben cok fazla anlamıyorum, genel bilgilere sahibim, gaga ve benekleri dışında ötüşünden de erkek dişi olarak ayrıldıgını duydum. Bana sorarsanız bence 1.si kesin erkek, 2. icin erkek olabilir yorumunu yapacagım..

Hmm O zaman ikiside erkek sanırım çünkü erkekler gırtlaktan çıkan bir sesle ötermiş, 2.side en çok vıcırdayanı :)

Zebra ispinozun fiyatları ne kadar acaba merak ettim bende simdi

Ucuzmus bende pahalı bisey sanmıştım. Ele felan alışıyomu bu kuşlar peki, yada muhabbetle ayni yerde dururlarmi

Ucuzmus bende pahalı bisey sanmıştım. Ele felan alışıyomu bu kuşlar peki, yada muhabbetle ayni yerde dururlarmi
Valla kardeşim ele avuca gelmiyor bunlar :D muhabbetle ayni kafeste durmaz . Ancak aşiri ilgi gosterirsen egitebiliyorsun . Ama muhabbet gibi asla olmuyor

Ötüyolarmi bari :D
Yok ozaman hic bulaşmayim ben bu ispinoz işine

Hic gerek yok ozaman ya canayakin bisey lazimdi bana :D
Ama gerçekten çok tatlılar

Bakalım cok istersem alirim bi cift dursun bi köşede :D

Geri