Karadeniz Pet

Cinsleri ve yaslari tahminen nedir

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Kuslarimin yaslari irklari cinsiyetleri hakkinda bilgi verebilir misiniz
Eslesmelerinden nasil bir kus cikar

Ekli dosyalar

• 20171112_132716.jpg
    20171112_132716.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 44
  • 20171112_132730.jpg
    20171112_132730.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 42
  • 20171112_132723.jpg
    20171112_132723.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 46
  • Beğen
Tepkiler: Abc
Merhabalar.Ben daha acemiyim ama sürekli araştırıp öğrenmekteyim.Maşallah deyip tahminde bulunayım.Yeşil olan erkek hatta kızışmış olabilir ve jumbo denen cinsten bence.Beyaz olan ise dişi gibi. Cinsini bilemedim.Yerli,çek,İngiliz ne fark var bilmiyorum.Erişkin gibiler.Dişi daha küçük yaş olarak sanki.

Size tavsiyem o dişiyi hemen değiştirin erkeğe yazık edersiniz erkeğin maşallahı var o erkeğe daha güzel bir eş alın ve dişide zaten daha küçük gibi duruyor ve erkek kızışmış

Yok kuş hasta değil ben sadece erkeğin irilik olarak maşallahı var yani dişi de küçük boyutlu yavruların iriliği düşer yani resmen yazık olur erkeğin kıymetini bilin ama genede siz bilirsiniz tabi

Neden sizce disi kotu mu hasta mi ?
Yok beyaz kuş ta çok güzel.Irkları farklı ,erkek olan show jumbo denen cinsten yavruların ırkı kırma olur diye dediler sanırım.Bence yarışmaya falan sokulmayacaksa mahsuru yok ama şahsi fikrim tabi siz bilirsiniz.

Aynen ben yavruları kırık olur kırık olmayı bıraktım bari dişi'de iri olursa yavrular iri olur o yüzden ben söyledim genede siz bilirsiniz.

Yok beyaz kuş ta çok güzel.Irkları farklı ,erkek olan show jumbo denen cinsten yavruların ırkı kırma olur diye dediler sanırım.Bence yarışmaya falan sokulmayacaksa mahsuru yok ama şahsi fikrim tabi siz bilirsiniz.
erkek jumbo mu??

Ekli dosyalar

• 20171111_201318.jpg
    20171111_201318.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 35
  • Beğen
Aynen erkek jumbo maşallah maşallah :) şuan fotoğrafa baktım kesinlikle erkeğe yazık edersiniz erkeğe jumbo bir dişi alın veya kırık jumbo alın

Ben yine beğenmedim daha güzel bir kuş arayın bence acele etmeyin her yeri gezin görün kuş genç olsun 1 kuluçka geçirmiş olabilir. Beni yanlış anlamayın erkek kuş güzel diye dişisi'de güzel olsun istiyorum. 2-3 kuş fotoğrafı daha atın beraber seçelim buradan :) bir de dişi kuş biraz daha iri olsun ona da dikkat ederseniz sevinirim sizin için yanlış anlamayın lütfen

Valla bugun o kadar cok yer gezdim ki. Asla bulamadim hem iri hem saglikli bi disi.:( ba kac gun daha bakicaam

• Beğen
Aynen birkaç gün daha bakın acele etmeyin sizlerden güzel haber bekliyorum inşallah.

gözdeee bu bizim duvara toslayan yaramaz ufaklıkmı yaw? nekadar güzel bir erkek olmuşşşşşşşşşşşşşşşşş. maşallah gözlerime inanamadım....

Geri