Karadeniz Pet

Çıtadan tünek yaptım iyimi sizce?

Artık hiç uçacak imkan kalmamış.
Anlatamıyormuyum [emoji16]. Bunların kafesi bu değil! Yarın tahta kafese koyucam
Malzeme arttıgı için böyle değerlendirdim. Amacımda tünek isteyenler 1 tlye 1 m çıta alsın 3 4 tane tünek yapsın.

VSP355g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tünek çapını 12mm ye düşürüp kenarlarını eğeleyip hafif ovalleştirirseniz gayet başarılır oolacaktır

tünek çapını 12mm ye düşürüp kenarlarını eğeleyip hafif ovalleştirirseniz gayet başarılır oolacaktır
13mm ve oval kuşlar tam kavrıyor tırnakları tahtanın altını tutuyor tıpkı yuvarlar tünek gibi bana göre bu daha iyi

13mm ve oval kuşlar tam kavrıyor tırnakları tahtanın altını tutuyor tıpkı yuvarlar tünek gibi bana göre bu daha iyi

uygun

Gürkan bey size nacizane bir şey söyleyeceğim. Siz sürekli şunu yaptım nasıl bunu yaptım nasıl diyorsunuz. Sonra insanlar cevap veriyor acayip acayip cevaplar veriyorsunuz. Bu şekilde yapacaksanız hiç soru sormayın, eleştriliere açık değilseniz insanların fikirlerini neden alma gereği duyuyorsunuz. Sonrada mesajlara niye cevap verilmiyor deniyor, şahsım adına bundan sonra sizin açtığınız hiç bir konuya yorum yapmayacağım. Ayrıca o kafeslerin ikiside olmamış.

Gürkan bey size nacizane bir şey söyleyeceğim. Siz sürekli şunu yaptım nasıl bunu yaptım nasıl diyorsunuz. Sonra insanlar cevap veriyor acayip acayip cevaplar veriyorsunuz. Bu şekilde yapacaksanız hiç soru sormayın, eleştriliere açık değilseniz insanların fikirlerini neden alma gereği duyuyorsunuz. Sonrada mesajlara niye cevap verilmiyor deniyor, şahsım adına bundan sonra sizin açtığınız hiç bir konuya yorum yapmayacağım. Ayrıca o kafeslerin ikiside olmamış.
+++++++++++

Bi ahşap kafes ustası daha :) ellerine sağlık üstad hayırlı üretimler :)
Tahtaları biraz daha incelt derim üstad bide birşey sorucağım çıtaları kemirme gibi bi olay yapıyorlarmı ?

Çıta kuşlar ısırınca hemen parçalanır ve o parçalanan parçalar gayet sivri olur. Mazallah boğazına falan kaçarsa ölebilir. Bir insanı bile öldürebilir boğazına kaçması halinde. Ki muhabbet kuşları hatta bütün kuşlar gagalamayı çok sever o yüzden çıta çok çok yanlış fikir.

@byz haklısın işte bende ondan bahsetmek istedim açıkcası. Önlemek için zımpara veya vernik dene derim üstad daha avantajlı

Geri