Karadeniz Pet

cocuklar yuzunden...

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Semiha hanım, hayvanların canını en az sizin kadar önemsiyorum, merak etmeyin.
Tek beslediğim hayvan da muhabbet kuşu değil, hepsini elimden gelen en iyi şekilde beslemeye çalışıyorum.
Ancak kadını elinde olmayan birşeyden dolayı suçlayamazsınız.
Arkadaş kuşu kendi odasında beslemiyor sonuçta.
Kızabiliyorsanız gidip komşuya kızın, çocuğuna sahip çıkmıyor diye.
Kadın iki çift laf edecek arkadaş da mı çağıramayacak eve siz kuş besliyorsunuz diye.
Önleminizi alın; ha anneniz çocuğu odanıza mı soktu, kuşu çocuğun önüne mi koydu, o zaman belki yine kırmada birşey söyleyebilirsiniz.
Sizden bir bayan olarak böyle bir tepki beklemiyordum.
Anne olursanız, çocuğunuz size böyle birşey yaparsa ki inşaallah yapmaz, o zaman anlarsınız.

Zaten annesini kirmadan uyarmasini tavsiye etmiştim bagir çagir demedim bu sebepten yazdiklarimda bi tuhaflik görmüyorum

Annesi olmayan birisi olarak annenin kiymetini ben çok iyi biliirim

Ancak kuşun canini hafife alip çocugun eline veriyorsa da sıkı bi şekilde uyarmasi lazim bu kesin

kuş daha sonrada yumurtlardı ama anne bir daha geri gelmiyor annenizin lütfen gönlünü alın kuştan kuşa değişiyor bazı kuşlar yumurtayı eritir yumurtlamaz yada yumurtlar kırar bazılarıysa tam tersi oluyor

Zaten annesini kirmadan uyarmasini tavsiye etmiştim bagir çagir demedim bu sebepten yazdiklarimda bi tuhaflik görmüyorum

Annesi olmayan birisi olarak annenin kiymetini ben çok iyi biliirim

Ancak kuşun canini hafife alip çocugun eline veriyorsa da sıkı bi şekilde uyarmasi lazim bu kesin

Sizi kırdıysam özür dilerim, kusura bakmayın.
Ama arkadaş anlattığına göre annesinin kalbini kırmış ve siz de ona destek oldunuz.
Kuşun canını hafife alıp çocuğun eline verdiğine inanmıyorum; kimse göz göre göre hayvanın canının yanmasına müsade etmez.
Zaten arkadaş da aksini iddia etmiyor, çocuk kuşu rahatsız ederken görüp müdahele etmesi lazımdı diyor.
Ben de görüp de müdahele etmediğine inanmadığımı söylüyorum.
Onun için kadının çok da suçu olmayan bir konuda kendisini kırmamak gerekir.
Neyse, inşaallah arkadaş annesinin gönlünü almıştır; kuşundan da sağlıklı yavrular alır.

Sizi kırdıysam özür dilerim, kusura bakmayın.
Ama arkadaş anlattığına göre annesinin kalbini kırmış ve siz de ona destek oldunuz.
Kuşun canını hafife alıp çocuğun eline verdiğine inanmıyorum; kimse göz göre göre hayvanın canının yanmasına müsade etmez.
Zaten arkadaş da aksini iddia etmiyor, çocuk kuşu rahatsız ederken görüp müdahele etmesi lazımdı diyor.
Ben de görüp de müdahele etmediğine inanmadığımı söylüyorum.
Onun için kadının çok da suçu olmayan bir konuda kendisini kırmamak gerekir.
Neyse, inşaallah arkadaş annesinin gönlünü almıştır; kuşundan da sağlıklı yavrular alır.

Dun ozur dileyip gönlünü aldim oda daha dikkatli olacagini soyledi hepiniz sağolun

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her ne olursa olsun Annelere bağırılmaz karşı gelinmez , bir canı kurtarayım derken bir canı üzersin . Anneler melektir hakkını ödeyemezsin paşam . Annelere bir minnet borcluyuz , onları en ufak şekilde dahi üzsek gönlünü almalıyız . İnsan sevdiklerini kaybettikten sonra anlar işin gerçegini ama iş işten geçmiş olur Allah kimseye göstermesin.

Son düzenleme:
Her ne olursa olsun Annelere bağırılmaz karşı gelinmez , bir canı kurtarayım derken bir canı üzersin . Anneler melektir hakkını ödeyemezsin paşam .

arkadasım haklısınız hepınız bır sey dıyemem ozur dıledım zaten sızde boyle yapıp ıyıce moralımı bozmayın hallettım ben o konuyu ozur dıledım

Sevgili hemşom değerli gardaşım Ömer eminimki annesinin gönlünü almasını bilir. Belliki çok gerilmişsin ve o gerginlikle kırıcı olmuş olabilirsin. Ben bunu taa buralardan hissediyorsam anne yüreği çok daha ötesini hisseder ve o konuda sıkıntı yok. Kaldıki unutmuştur bile. Sen de daha sakinsindir şu anda. Kuşa da hiiç birşey olmaz merak etme. Yerini değiştirme eğer alçakta ise bulundu yerde biraz daha yükseğe çıkarabilirsin. Daha güvende hissederler kendilerini ve gerçekten de öyle olur. Senin yerinde kendimi düşünüyorum da farklı davranmazdım herhalde. Ama hepsi de geçer hiçbirşey olmaz. Hatta kuşun yeri hakkında tekrar düşünmen belki de daha iyi olur.

Muhabbetle....

Sevgili hemşom değerli gardaşım Ömer eminimki annesinin gönlünü almasını bilir. Belliki çok gerilmişsin ve o gerginlikle kırıcı olmuş olabilirsin. Ben bunu taa buralardan hissediyorsam anne yüreği çok daha ötesini hisseder ve o konuda sıkıntı yok. Kaldıki unutmuştur bile. Sen de daha sakinsindir şu anda. Kuşa da hiiç birşey olmaz merak etme. Yerini değiştirme eğer alçakta ise bulundu yerde biraz daha yükseğe çıkarabilirsin. Daha güvende hissederler kendilerini ve gerçekten de öyle olur. Senin yerinde kendimi düşünüyorum da farklı davranmazdım herhalde. Ama hepsi de geçer hiçbirşey olmaz. Hatta kuşun yeri hakkında tekrar düşünmen belki de daha iyi olur.

Muhabbetle....

evet gardasım ozur dıledım kendımı affettırdım. sorun yok gardasım su an cok sagolun var olun

umarım sorun olmaz kardeş kuşları şimdi fazla rahatsız etmeyin