petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok hantal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayripaşa tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. hayripaşa

Herkeze selamlar yaklaşık olarak 1-1,5 ay önce aldığım muhabbet kuşum çok hantal elden yem yiyor ama ele pek gelmiyor yem olursa biraz düşünüp öyle geliyor onun dışında kafesten çıkmayı hiç istemiyor bazen çıkarıyorum bir tur atıp hemen kafese geri geçiyor lütfen yardım edin ne yapmam gerek ?

2. Mustafa TORAMAN

ırkı ne jumbo felan mı

3. hayripaşa

Açıkçası ırkını bilmiyorum :(

4. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    foto koy siteye kesin jumbo dur ama bi sorun olabilir yaşlı mesala

5. hayripaşa

hemen yüklüyorum fotoları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:57 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

Cevap vericek kimse yokmu burda

6. Efe Çalışkan

kuş yerli yaşıda ufak ona zaman tanı eve alıştıkça emin ol artık kafesede sokamassın yerindede durduramazsın

7. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    kuş jumbo deil yerli gibi dişimi :) tahta tünekte bit oluyo imkan varsa plastik al bence

8. Efe Çalışkan

dostum sen plastık kullanıyorsan bence acilen tahta al kuşların için en sağlıklısı tahtadır tünekten dolayı kolay kolay bit olmaz senin dediğin genelde yuvaya atılan talaşlarda olur hem temizlik yaparsan devamlı hiç bi şeklde olmaz sonuç olarak tahta tunek kesınlıkle kullanılmalı

9. hayripaşa

Tahmini yaşı kaçtır Acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:36 --

Dişimi dediniz :eek:

10. Efe Çalışkan

yaşı ufak 3-6 ay ceresi flashdan pek belli olmuyor

11. hayripaşa

Teşekkür ederim efe

12. Efe Çalışkan

13. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    jumbo ile ne alakası var ben onu anlamadım kafesten cıkmak istemediği zamanlarda eliniz ile tutmayın yada tutmaya calısmayın kusu elden ürküyodur ele karşı bir korku olusmus kusta daha dikkatli olursanız düzelir bazı kuslarda oluyo eğitiyosun kafana omzuna konuyo ustunde basında dolasıyo ama elinizi uzatınca saldırıyo yada kacıyo dogaldır dikkat ederseniz duzelir

14. hayripaşa

Yok ele almada öyle bir durum yok örneğin elime yem doldurup kafesin içine yavaşça sokuyorum elime gelip yemi yedikten sonra hemen tüneğe geçiyor elimde yem yerken elimi yavaşça kafesten çıradığımda hemen elimden tüneğe kaçıyor kafesten dışarı tek adım atmıyor ne yazik ki :(

Sayfayı Paylaş