petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok ilginç bir olay gerçekten çok ilginç

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkanustunbas tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşlarımın yavrularından biri iki aylık oldu, uçuyor ve yem kırabiliyor, bu yavrunun çıktığı kuluçka üstüne bir kuluçka daha oldu ama hala yavru uyuyacağı zaman yuvalıkta yumurtaların üstünde oturan annesinin yanına gidiyor, onun kanatlarının altında uyuyor annesi de sürekli tüyleriyle oynuyor, seviyor yavruyu, babası ara ara hala besliyor yavruyu yavru erkek bu arada. resmen aile olarak yaşıyorlar, yavruyu atmadılar. daha önce başına bunun gibi bir şey gelen var mı ?

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Evet yavruyu çıkartmassan ömür boyu bakıyorlar bende de. Ama yavru yumurtalara zarar verir diye çıkartmıştım ben.

3. Ahmet Behçet

mumkunatı varsa bi resim alabilirmiyiz ?

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    enteresan :)

5. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
    hocam maalesef gönderemiyorum, ben şu an ankaradayım kuşlar eskişehirde, perşembe gideceğim eskişehire o zamana kadar durum aynı kalırsa gönderirim resim...

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    2 aylık yavru hala yuvada yatıyor dimi.. anne babasına helal olsun demek düşer.. maşallah.. iyi bakıcılarmıs demekki

7. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Her ne kadar anne şimdilik bir şey yapmasa da ilerde dişi veya erkek yumurta veya yeni çıkacak yavruyu kıskanıp şu anki yavruya zarar verebilir hatta öldürebilir, yavru yem kırıyorsa ayırın...

8. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş