Karadeniz Pet

Çok korkuyorlar

Poyraz Metekol

Yeni Üye
Buraya daha önce de konu açmıştım erkek muhabbet kuşum hasta diye ve sağolsun arkadaşlar yardımcı oldu ilaçları temin ettim tedaviye başladım. Şimdiki sorunumda dişi de erkekte benden çok korkuyorlar yem su değiştirirken bile kafeste kaçacak yer arıyorlar -yem ve su dışardan değişiyor - böylelikle hem onlar çok strese giriyor hem de ben üzülüyorum. Eskiden de besliyordu hem bana çok alışıklardi hem de yavruluyorlardi. Bunlara ne yapabilirim? Vermeye de kiyamiyorum.

Yavaş hareket edersin kafesle uğraşırken.
Aydınlık olsun ortam ayrıca genelde aynı kıyafetlerle gir yanlarına.

Direkt salondalar zaten ve kafesleri cok buyuk olduğu için baska koyacak yerim yok. Her gun ayni kiyafetle yanlarina gitme şansım da yok. Kuslar bana abimden geldi aslinda benim amacim yavru alip beslemekti :) yaklasik 10 aydir bende olduklari icinde kiyamiyorum. Yaslari büyüktü bana geldiklerinde

Direkt salondalar zaten ve kafesleri cok buyuk olduğu için baska koyacak yerim yok. Her gun ayni kiyafetle yanlarina gitme şansım da yok. Kuslar bana abimden geldi aslinda benim amacim yavru alip beslemekti :) yaklasik 10 aydir bende olduklari icinde kiyamiyorum. Yaslari büyüktü bana geldiklerinde

1 yaşında civarında geldilerse sana alışması imkansız gibi bir şey yabani değillerde onlar artık kendileriyle bütünleşmişlerdir zaten cift olan kuşlar insana fazla alışmaz erkeği küçüklükten alıp alıştırıop ileride eş alsaydın erkek siz ealışık olduğu için dişide erkeğine güvenip sizinle iletişime geçebilirdi ama bu şekilde o elemanları bilmiyorum çok zor bence aceip sabır gerektiren ve yetenek grektiren bir şey yabani vce cift olan kuşları bende dahil herkes eğitemez .

Önceliğiniz kuşun sağlığı. O nedenle şimdilik bu olaya fazla takılmayın.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri