Karadeniz Pet

Çok mu sabırsızım :(

modernmabuse

Paylaşımcı Üye
1 hafta oldu alalı. Yemlerini yiyor, suyunu da içiyor. Elimi kafese sokup karnını okşuyorum. Parmağıma alıyorum. Ancak çok sessiz. Gözlerini yumuyor, tüylerini kapartıp saatlerce aynı yerde kımıldamadan duruyor. Hasta mı acaba?

Nasıl anlaşılır ishalli olduğu? Poposunda pislik yok. Tertemiz.

Dışkısı sıvı mı? Ortama adapte olamadığından olmuş olabilir. Fakat tüylerini kabartıp uyuması iyi bir şey değil.

ishal olabilir ya da kusunuz tüy dönemine girmis olabilir. bir resim yüklerseniz size daha detaylı yardımcı olabiliriz.

kusunuz erkek. alın kısmının acıklıgından anladıgım kadarıyla 6-7 aylık civarlarında gibi kesin birsey söylemek için gözlerini cekmeniz gerekmektedir. Ve kusunuz tüy dönemine girmis. bu halsizligi bundan dolayı olabilir.

Çok teşekkür ederim Onur Bey, gözlerinde hiç halka yok. Simsiyah. Tüy değişimi döneminde yapılabilecek özel bir şey var mı? Bir de altını değiştirmem lazım. Kafesten çıkmıyor. Elime geliyor ancak dışarı çıkaracakken tüneğe kaçıyor. Çıkarmadan da çok kafes çok sallandığı için korkuyor, ne yapabilirim?

tüy döneminde mama ve vitamin verebilirsiniz. kus kafes içerisinde iken de kafes temizligini yapabilirsiniz. size kalmıs birsey

O yem diye astığnız şey, sağlıklı olduğunu düşünmüyorum evde kendiniz yapabilirsiniz ne ile birbirine yapıştırıldığı belirsiz.

Geri