Karadeniz Pet

cok ses cikartiyorlar.kizistiklari için mi?

bysmtnc

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar iki ciftim var gecen birinci cift 3haftadir ayriydi gecen hafta birlestirdim.diger ciftimde geçen hafta ilk kez bir araya geldiler. iki çiftte ozellikle sabah saatlerinde car car otuyolar kulak tirmalayici bir sekilde.ucuyolar felan.erkekler surekli kur yapiyo disiler bazen karşılık veriyo bazen kaciyolar.ilk ciftimin disisi az önce ilk kez yuvaliga girdi bir iki dk durdu cikti.sizce bu kadar ses kizisma belirtisi mi?

Erkekleriniz çiftleşmek istiyor , ne kadar çok sesli öterse dişiyi o kadar etkisi altına alır . Mamaları daha etkili yapın , yemlerine de az nijer katıp ara sıra da nane verin gelsin bebeler. :)

Maşallah.Güzel haberler bunlar.İnşallah en kısa zamanda mutlu haberler alırsınız.

Erkekleriniz çiftleşmek istiyor , ne kadar çok sesli öterse dişiyi o kadar etkisi altına alır . Mamaları daha etkili yapın , yemlerine de az nijer katıp ara sıra da nane verin gelsin bebeler. :)

Çok yakında eş tutar kuşların, hayırlı olsun.

Maşallah.Güzel haberler bunlar.İnşallah en kısa zamanda mutlu haberler alırsınız.
İnşallah ya. zaten ikinci ciftimin erkegi kur manyagi yapti disiyi pesinden hic ayrilmiyor.ilk gunler disi korkudan yuva tunegine ve akilli yemlige kaciyodu :).mamayi haftada bir yapiyorum ancak pek yemiyolar.mama konusunda bi dikis tutturamadik.

Merhaba. Özellikle saat 06.00 ve 09.00 arası muhabbetlerin en aktif saatleridir ve bu saatlerde sürekli kurlaşma ve çiftleşme durumları söz konusudur. Hayırlısı olsun.

Merhaba. Özellikle saat 06.00 ve 09.00 arası muhabbetlerin en aktif saatleridir ve bu saatlerde sürekli kurlaşma ve çiftleşme durumları söz konusudur. Hayırlısı olsun.
eyvallah abi.evden atcaklar beni en sonunda :)

6 aydir benim iki ciftiminde erkegi senin kuşlar gibi aşırı ses cikartiyorlar yumurta mamasi nijer havuc nane kafes temizligi suluklari. iş disilerde bitiyor sanirsam yada biz cok ustune dusuyoruz. 2 senedir kuslar bende erkekler aktif disiler kaçışta :)

Geri