Karadeniz Pet

Çok sevimli bi dişi

• Konbuyu başlatan Alper BAKİ
  • Başlangıç tarihi
A

Alper BAKİ

Guest
Arkadaslar diğer kusumun mantar ve yağlanma oldugunu duyunca hemen veterine bıraktım ve guzel bakım yaptıracağım onun yerıne yeni bi dişi aldım ama çok guzel bi dişi hemen kur yapmaya başladı erkek çok guzel opusuyorlar ama dişide yumurta vardı onceki kafesinde pet shopcu dedi folluk tak o daha yumurtlar dedi içim bi ona ısında çok guzeller kafesin yeri maşallah

Hayırlı olsun inşallah güzel yavrularınız olur

Hayırlı olsun. Bende bir karar verdim büyük ihtimal çiftimi verip eş tutmuş kuş alacağım.

Bence en güzeli bende bursadayım nereden alıyorsunuz kuşlarınızı

Hürriyet/karamanda bi kuşçu var tavsiye ederim çok guzel kuşları var hele bugun bi erkek vardı tüm jumbolara taş çıkartır hemen eş tutar

Hürriyet/karamanda bi kuşçu var tavsiye ederim çok guzel kuşları var hele bugun bi erkek vardı tüm jumbolara taş çıkartır hemen eş tutar

Kent Meydanı'nın oralarda yok mudur ya? Bursa'ya bundan sonra çok sık gidip geleceğim bir bakayım oralara.

Cok tatlilar masallah en yakin zamanda yavru alirsiniz insallah

Kent Meydanı'nın oralarda yok mudur ya? Bursa'ya bundan sonra çok sık gidip geleceğim bir bakayım oralara.

Oraları pek bilmiorum ama karamanda her şey var alacaksan oradaki erkek kuşu tavsiye ederim rengi fln çok parlak butun dişilerle uyumlu cok iyi bi erkek su anki kuslarınla takas bile yapabilirsin

Kuşun net fotolarını çekersenız yumurta varmı yokmu bellı olur güzel bir dişi öncekine göre

Oraları pek bilmiorum ama karamanda her şey var alacaksan oradaki erkek kuşu tavsiye ederim rengi fln çok parlak butun dişilerle uyumlu cok iyi bi erkek su anki kuslarınla takas bile yapabilirsin

Benim erkek kuşum canavar gibi dişide problem var. Yağlanma var yani aldığımda da böyleydi. Yuvada sürekli ama bir şey yok. O yüzden çift almayı düşünüyorum.

karamanda kım beslıyor bende hürriyetteyım

hayırlı olsun inşallah bol bol yavru alırsınız

Geri