petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok sevimli bi dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ

Arkadaslar diğer kusumun mantar ve yağlanma oldugunu duyunca hemen veterine bıraktım ve guzel bakım yaptıracağım onun yerıne yeni bi dişi aldım ama çok guzel bi dişi hemen kur yapmaya başladı erkek çok guzel opusuyorlar ama dişide yumurta vardı onceki kafesinde pet shopcu dedi folluk tak o daha yumurtlar dedi içim bi ona ısında çok guzeller kafesin yeri [​IMG] [​IMG] [​IMG] maşallah

2. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun inşallah güzel yavrularınız olur

3. Sevtap DERİN

Hayırlı olsun. Bende bir karar verdim büyük ihtimal çiftimi verip eş tutmuş kuş alacağım.

4. Alper BAKİ

Bence en güzeli bende bursadayım nereden alıyorsunuz kuşlarınızı

5. Sevtap DERİN

Gemlik'ten aldık. Tanıdığımız bir kuşçu var ama çok pişmanım bir daha ondan almayacağım.

6. Alper BAKİ

Hürriyet/karamanda bi kuşçu var tavsiye ederim çok guzel kuşları var hele bugun bi erkek vardı tüm jumbolara taş çıkartır hemen eş tutar

7. Sevtap DERİN

Kent Meydanı'nın oralarda yok mudur ya? Bursa'ya bundan sonra çok sık gidip geleceğim bir bakayım oralara.

8. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok tatlilar masallah en yakin zamanda yavru alirsiniz insallah

9. Alper BAKİ

Oraları pek bilmiorum ama karamanda her şey var alacaksan oradaki erkek kuşu tavsiye ederim rengi fln çok parlak butun dişilerle uyumlu cok iyi bi erkek su anki kuslarınla takas bile yapabilirsin

10. armand0

armand0 Guest

Kuşun net fotolarını çekersenız yumurta varmı yokmu bellı olur güzel bir dişi öncekine göre

11. Sevtap DERİN

Benim erkek kuşum canavar gibi dişide problem var. Yağlanma var yani aldığımda da böyleydi. Yuvada sürekli ama bir şey yok. O yüzden çift almayı düşünüyorum.

12. Celalettin TOPAL

karamanda kım beslıyor bende hürriyetteyım

13. Duranettin ERAYDIN

Kuşlarınız eş tutmamışlar mıydı

14. Sevtap DERİN

Yok hayır eş tutmuşlardı ama olmuyor ne yaptıysam. Dişide yağlanma var galiba ondan.

15. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    hayırlı olsun inşallah bol bol yavru alırsınız

Sayfayı Paylaş