Karadeniz Pet

Dalım Belli Oldu.....

Sen gayret et, Allah emekleri zâyi etmez.

Abi bende elektrik elektronik mühendisi olmak istiyorum bu sene 8. sınıfa geçtim.Bu aralar durum karışık biliyosun.Şey o tercihler falan ne ben hiç bilmiom onları bana bilgi verirmisin?

Liseye geçtiğinde meslek lisesinde elektrik-elektronik bölümüne gir eğer puanla girersen direk istediğin bölümü okursun puanın yüksekse eğer .puanın düşükse lise 1 okursun puanını yükseltip elektrik-elektronik bölümününe girersin 10.sınıfa geçerken.11 e geçerken dal seçimi. 2 sene sonrada allah kısmet ederse mühendislik.Ama sayısalın çok iyi olması lazım.yoksa biraz zor.

wayss bnde elektrik elektronik bölümüne girmeye hak kazandım lise 2 ye geçtim ama bizim okulda en iyi dal endüstriyel bakım onarım

arkadaşlar konu açılmışken bi yardım edermisiniz şşadaki alanlardan hangisi en iyisi 1. Bobinaj,
2. Büro Makineleri Teknik Servisi,
3. Elektrik Tesisatlari ve Pano Montörlügü,
4. Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi,
5. Elektromekanik Tasiyicilar Bakim Onarim,
6. Endüstriyel Bakim Onarim,
7. Görüntü ve Ses Sistemleri,
8. Güvenlik Sistemleri,
9. Haberlesme Sistemleri,
10. Otomasyon Sistemleri,
11. Yüksek Gerilim Sistemler

arkadaşlar konu açılmışken bi yardım edermisiniz şşadaki alanlardan hangisi en iyisi 1. Bobinaj,
2. Büro Makineleri Teknik Servisi,
3. Elektrik Tesisatlari ve Pano Montörlügü,
4. Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi,
5. Elektromekanik Tasiyicilar Bakim Onarim,
6. Endüstriyel Bakim Onarim,
7. Görüntü ve Ses Sistemleri,
8. Güvenlik Sistemleri,
9. Haberlesme Sistemleri,
10. Otomasyon Sistemleri,
11. Yüksek Gerilim Sistemler

bobinaj dalı zaten meslek liselerinden kalkdı milli eğitim bakanlığı açıklamış bizim okulda kalkdı.sana şu dalları tavsiye ederim istersen araştır
1.görüntü ve ses sistemleri . benim kazandığım dal
2.otomasyon sistemleri