Karadeniz Pet

Değişik değişik sesler çıkartıyor :)

• Konbuyu başlatan MaviBoncuk_
  • Başlangıç tarihi
M

MaviBoncuk_

Guest
2.5 aylık kusum kendı kendıne bırseyler mırıldanıyor :D daha konusma calısmalarına baslamadık ama o kendı kendıne konusuyo olabılır mı

:D :D müzik felan duyuncada yapar. vıcır vıcır bişeyler söyler kendi çapında eşlik eder. bendeki türk sanat müziğini duyunca yapıyodu :) ötme de değil, konuşmada değil. gıcır gıcır vıcır vıcır :)

Aynen oyle gıcır gıcır ses cıkarıyo :D Bende konusuyo dıye sevınecektım tam Neyse bu da bır basarı :D

teorik olarak konuşuyo diyebiliriz. sadece bizim bilmediğimiz bir dilde :) kuş mutlu ve neşeli.

Mutlu ama benden korkuyor 11 gundur asamadık guven konusunu :) onun omzuma kondugu gunlerı gorurmuyum acaba

müzik veya evde siz konuştuğunuz zaman kuşlarda size katilırlar kendi çapinda bizim kuşlar öyle biz konuşurken aile içinde mesela onlarda bişey anlatiyormuş gibi ötüyolar mesela gülersek onlarda cak cak diye ses cıkyorlar...

insan istesin fili bile omzuna kondurur. sabır ve azim meselesi :) bende bugün aldım bitane daha. direk parmağıma felan kondurdum kafesin içinde. aşırı ürkekse 5 saat aç bırakın, avcunuza yemi koyun kafesin dışından yemi gösterin yavaş yavaş elini sokun içeri biraz tutun. sonra parmağınızı hafif ıslatıp yeme bastırın parmağınıza yapışan yemleri kuşa gösterin burnuna yaklaştırın yemeye bağlar yavaş yavaş. birde elinizi kuşa uzatırken elinizi kocaman açmayın. sadece işaret parmağınızı uzatın, yukardan aşağı değilde aşağıdan yaklaştırın parmağınızı. 1 kere gagasını uzatıp yem yediği an diğerlerinide yemek isteyecek. doyana kadar yedirin. sonra yemliği takın. daha sonra yemlik içerde olsa bile parmağınızdan yem yiyecektir. sürekli deneyerek başarırsınız. saygılar.

Evet bazen abartıyo bızden cok sesı cıkıyo keratanın :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:38 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

Tesekkur ederım bu bılgı ıcın :) Yarın sabahtan bunu denemek lazım

Geri