Karadeniz Pet

Denge Sorunu

Gerçekten mi , çok sağolun umarım kalmaz. Zaten cleasing tea yı içerken çok zorlanıyordu. Peki önerdiğiniz ürünü 200 ml alsam mı çok mu olur sizce tek kuşum var bozulur mu yani ,ne kadar kullanıcam filan hiç bilmediğim için soruyorum. Yoksa bölünmüş ürün alacağım ama onlara da güvenemiyorum bildiğiniz güvenilir bi yer var mı acaba ?

Bu iki linkten alabilirsiniz güvenilirdir. 50 ml de olur 100 ml de, hangisini istiyorsanız onu sipariş edin. Kullanım şekli; tam dolu suluğa 6-8 damla kadar ekleseniz yeterlidir. Normal şartlarda 2 haftada bir yada haftalık kullananlarda var. Ancak siz şuan için haftada iki kere kullansanız daha iyi olur. Bir ay bu şekilde devam edin. Daha sonra düzenli 2 haftada bir kere verebilirsiniz. İlaçlı suyu günde 2 defa tazelemeyi unutmayın....

Birde elinizdeki bütün ürünleri ağzını sıkıca kapatıp buzdolabında muhafaza edin uzun süre bozulmaz....

Bu iki linkten alabilirsiniz güvenilirdir. 50 ml de olur 100 ml de, hangisini istiyorsanız onu sipariş edin. Kullanım şekli; tam dolu suluğa 6-8 damla kadar ekleseniz yeterlidir. Normal şartlarda 2 haftada bir yada haftalık kullananlarda var. Ancak siz şuan için haftada iki kere kullansanız daha iyi olur. Bir ay bu şekilde devam edin. Daha sonra düzenli 2 haftada bir kere verebilirsiniz. İlaçlı suyu günde 2 defa tazelemeyi unutmayın....

Birde elinizdeki bütün ürünleri ağzını sıkıca kapatıp buzdolabında muhafaza edin uzun süre bozulmaz....
Gerçekten çok sağolun. Allah razı olsun sizlerden ve kuşlarınız hiç hasta olmasın inşallah. Çok korkuyorum bişey olucak diye, iyi ki bize yardımcı oluyorsunuz. Gerçekten çok değerli yardımlarınız, teşekkür ederiz..

Geri