Karadeniz Pet

Denge Sorunu

rio

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar kuşumda son günlerde denge kaybı olduğunu farkettim elimde dururken bazen dengesini kaybedip kanatlarını çırparak denge sağlamaya çalışıyor. Daha önceden olmuyordu hiç. Sanki eskisi gibi sıkı kavramıyor parmağımı yada bana öyle geliyor. 1 Ay boyunca Azitro antibiyotik kullandık veteriner tavsiyesi üzerine. Hala da Veda Cleasing Tea kullanıyoruz. karaciğerinde yağlanma varmış. Acaba ondan mı oldu bilmiyorum. Bi kaç yerde okudum aynı sorun yüzünden kuşunu kaybedenler olmuş.. Nolur bilgisi olanlar yardım etsin çok korktum :(

Kaç gündür cleasing tea kullanıyorsunuz? B vitamini eksikliğinden dolayı denge kaybı görülebiliyor. 2,3 gün b vitamini takviyesi yapın.
5 haftayı tamamladık. Veteriner 4 ay kullanıcaksınız demişti. Önereceğiniz B vitamini var mı ? Bende avisol B var ama sanırım çok iyi değil. Bir de kalamar kemiğini hiç yemiyor onun etkisi var mıdır ? Çok sağolun bu arada ilgilendiğiniz için.

Avisol etkili bir ürün değil versele laga muta vit yada Röhnfried Bt-Amin Forte Amino Asit B kullanabilirsiniz.
Elimde bi de röhnfried gervit - W multivitamini var. Onu kullanıyorum 2 gündür. Buna göre Versele Laga yı mı alayım Röhnfried Bt-Amin Forte Amino Asit B mi? içeriklerini bilmediğim için hangisini alsam daha iy iolur bilemedim.

5 haftayı tamamladık. Veteriner 4 ay kullanıcaksınız demişti. Önereceğiniz B vitamini var mı ? Bende avisol B var ama sanırım çok iyi değil. Bir de kalamar kemiğini hiç yemiyor onun etkisi var mıdır ? Çok sağolun bu arada ilgilendiğiniz için.
5 ay uzun bir süre ama veteriner dediği için birşey diyemiyeceğim. B vitamini olarak beforvel ya da berovit alabilirsiniz.

Ben ş
5 ay uzun bir süre ama veteriner dediği için birşey diyemiyeceğim. B vitamini olarak beforvel ya da berovit alabilirsiniz.
Ben şimdi hangisini alıcam 4 öneri oldu elimde ve hiç içeriklerinden anlamıyorum çok kararsız kaldım :(

O bitki çayını kuşa veripte neden dengede duramıyor diye mi soruyorsun? İçeriğinde çok ağır bitkiler var onun. O ürünü kullanmayı bırakın başka birşeye gerek yok ;)

Ayrıca elinizdeki ürün yeterlidir. Başka bir ürüne gerek yok.

Röhnfried Gervit-W

İçerik;

B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12

A, C, D3, E, K3

L-karnitin, betain hidroklorür............................

O bitki çayını kuşa veripte neden dengede duramıyor diye mi soruyorsun? İçeriğinde çok ağır bitkiler var onun. O ürünü kullanmayı bırakın başka birşeye gerek yok ;)

Ayrıca elinizdeki ürün yeterlidir. Başka bir ürüne gerek yok.

Röhnfried Gervit-W

İçerik;

B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12

A, C, D3, E, K3

L-karnitin, betain hidroklorür............................
Ama veteriner karaciğer yağlanması için verdi. Kullanmazsam nasıl geçicek

Ama veteriner karaciğer yağlanması için verdi. Kullanmazsam nasıl geçicek

''Röhnfried Sedochol'' bu ürünü kullanın. Karaciğer yağlanması falan kalmaz inşaallah. Yada içeriğinde Metionin ve Kolin olan muadil bir üründe kullanabilirsiniz.

''Röhnfried Sedochol'' bu ürünü kullanın. Karaciğer yağlanması falan kalmaz inşaallah. Yada içeriğinde Metionin ve Kolin olan muadil bir üründe kullanabilirsiniz.
Gerçekten mi , çok sağolun umarım kalmaz. Zaten cleasing tea yı içerken çok zorlanıyordu. Peki önerdiğiniz ürünü 200 ml alsam mı çok mu olur sizce tek kuşum var bozulur mu yani ,ne kadar kullanıcam filan hiç bilmediğim için soruyorum. Yoksa bölünmüş ürün alacağım ama onlara da güvenemiyorum bildiğiniz güvenilir bi yer var mı acaba ?

Geri