Karadeniz Pet

Ders calisirken arkadaslik ediyor :)

• Konbuyu başlatan Onurhan ÖZGÜL
  • Başlangıç tarihi
O

Onurhan ÖZGÜL

Guest
vnl8y.jpg

Daha 3. gunumuz ama Zeus Bey elime ve kafesine alisti. Sikilip disari cikmak bile istiyor. 3 gunde bu kadar birbirimize alisacagimizi dusunmezdim.

Kafesten cikardim gittim kitaplarimin basina oturdum. O da uctu geldi masa lambama kondu. Arada bana laf atiyor kendince uyukluyor. Uzun sureli bir dostluk basliyor.

çok şanslısınız, her kuş böyle çıkmaz. ayrıca çok güzel bir kuş, iyi arkadaşlığınız uzun yıllar sürer inşallah. :)

Cok tesekkurler Kadir Bey :)
Arkadasim da yillardir muhabbet kusu bakiyor. Hic bir kusu bu kadar kolay isinmamisti. Cok sansli oldugumu soyluyor. Cok narin hayvanlar her an basina bir sey gelmesinden korkuyorum ama elimden gelen en iyi sekilde de bakiyorum. Tekrardan cok tesekkurler :)

Canim ya.ışıgın sıcaklıgında mayışıyor demek :)))

Kuşunuz çok güzel. Tam istediğim gibi bir kuş ama ne yazık ki gel gör bi de bizim tipsizleri :(

Kuşunuz çok güzel. Tam istediğim gibi bir kuş ama ne yazık ki gel gör bi de bizim tipsizleri :(

Ahahaha demeyin oyle :) benim icinde cok sasirtici oldu deneyimli arkadaslarim hep zor alisir sen deneyimsizsin korkutursun hayvani diyip durmuslardi.

Ahahaha demeyin oyle :) benim icinde cok sasirtici oldu deneyimli arkadaslarim hep zor alisir sen deneyimsizsin korkutursun hayvani diyip durmuslardi.

Elinizi kafesin içine sokup avuçlamazsanız korkmaz. Parmağınızı tünek şeklinde uzatıp göğsünü sıvazlayın kolayca alışacaktır.

Maşaallah kuşunuz çok güzel ve sağlıklı duruyor resim bana dişi gibi gösteriyor ama çok net değil hayırlı olsun

Elinizi kafesin içine sokup avuçlamazsanız korkmaz. Parmağınızı tünek şeklinde uzatıp göğsünü sıvazlayın kolayca alışacaktır.

Cok ilginctir ki ilk uzatmamda saglam bir isirdi. Kucuk ama guclu isiriyor. Bende avucuma yem koydum. Pat diye atladi yemleri yedi. O zamandir ne zaman uzatsam kendi atliyor zaten kafesten cikip kesif yapmaya fazla merakli :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

Maşaallah kuşunuz çok güzel ve sağlıklı duruyor resim bana dişi gibi gösteriyor ama çok net değil hayırlı olsun

Cinsiyeti hakkinda baya tartistik. Erkek diyenler agirlikta ama biraz daha bekleyecegiz netlesir :)

bende ders çalışırken saldıgım zaman benim yerime işaretliyor şıkları :) kaleme konup hareket ettiriyor :) birde pislemese kitaba daha güzel olucak :D

bende ders çalışırken saldıgım zaman benim yerime işaretliyor şıkları :) kaleme konup hareket ettiriyor :) birde pislemese kitaba daha güzel olucak :D

Bir elimde kalem digerinde islak mendil idare ediyorum. Pislesin ya yaptigi zibidiliklere degiyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

Maşallah çok tatlıymış :)

Cok tesekkurler :)

Siz birde çenesi düştügünde görün, ders çalıştırmaz, bir bakmışsınız imdaaat diye bagrıyorsunuz :)

Çenesi düşmekten kastım konuşmaya başlaması idi, konuşup ergenlige giren erkekleri susturmakta bir dert, oglumun vardı konuşmaması için diline acıbiber sürücem derdim okadar yani.

çok şanslısın dostum. inşallah daha samimi olursunuz. kuşuna çok iyi bak böyle bi kuş herkese nasip olmaz. Maşallah rengi de çok güzel

Çenesi düşmekten kastım konuşmaya başlaması idi, konuşup ergenlige giren erkekleri susturmakta bir dert, oglumun vardı konuşmaması için diline acıbiber sürücem derdim okadar yani.

Umarim konusturabilirim. Ortama alistigi icin egzersizlere baslayacagim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

çok şanslısın dostum. inşallah daha samimi olursunuz. kuşuna çok iyi bak böyle bi kuş herkese nasip olmaz. Maşallah rengi de çok güzel

Cok tesekkurler :) ailemizin yeni uyesi ya herkes cok sevip baglandi. Saglikli buyumesi icin elimizden geleni yapacagiz.