petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışarda kalsa?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yasin Ozan Kaya tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Yasin Ozan Kaya

Kuş şuan kafeste değil ve girmeyede niyeti yok gece dışarda kalsa bişey olurmu ışığı kapatıp yakalamalmıyım?

2. Fırat TORUN

Fırat TORUN New Member

Beğenileri:
    0
    Eğer yemin yerini biliyorsa acıkınca mecburen girecektir ancak ben etrafı pislettikleri için dışarda fazla tutmuyorum. Onlarında niyeti yok zaten 2 kanat çırpıp geri giriyorlar :)

3. Tevfik AKTUNÇ

Eski muhabbet kuşumun kafes kapısı hep açık olurdu. Bazen yorganın arasından çıkardı, yani durduğu yerde belli idi aslında. Ya bilgisayar masasında ya da oyun alanında olurdu :)

4. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    74
    bence içeri al gece bır yere sıkısabılır yada ac kalabılır hem alısmasın

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    ısıgı kapat.. nazikce yakala ürkütmeden.. ele alısıksa parmagınıza alabilirsiniz karanlıkta.. karanlıkta ucmaz, kafese rahatlıkla koyabilirsiniz.. dısarıda kalsa sabaha kadar bişey olmaz, ama pisletir evi

6. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    evi pisletir ben günlük 15 dakka bırakıyorum pislemeden kapısını kapatıyorum oda alıştı akşam vaktı gelinçe kafeste çıldırıyor :)

7. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bisey olmaz fakat bir uzucu kaza olmamasi icin parmaginiza cikartip yumusak bir sekilde iceri koyabilirsiniz
    Halihazirda bir islak mendil paketi cok yardimci oluyor
    Zaten kusun pisligi nedir ki bana guzel bile geliyor:)

Sayfayı Paylaş