Karadeniz Pet

dişi erkek uyumu

• Konbuyu başlatan hero
  • Başlangıç tarihi
H

hero

Guest
Arkadaşlar 5 - 6 aylık ingiliz kırması erkek kuşum var. yaklaşık üç aydır bende ve hayvan yanlız diye dişi aldım. dişi 1 yaşında ve boy olarak güç olarak erkekten üstün erkek deli gibi saldırıyor ayak atıyor konuşmayan kuş dişiyi görünce konuşmaya başladı. ama dişi şimdilik pas vermiyor dişi yaklaşık 4 gündür bende.
çiftleşme şansı varmı yorumlarınızı bekliyorum.

en az 1 ay verin,akabinde az çok durumları belli olur.Eşleşmiyor diye ümidi kesip 6 ay sonra yavru alan tanıdıklarım var...ACELE YOK.SABIR...

Erkek disiye göre biraz ufak kaliyor , bence 4-5 aysonra bu is olabilir.

valla erkek kuş konuşmaya başlayınca eşim dişiyi geri göndercekti ama erkek kuşumuz hayatından çok mutlu çiftleşmek için can atıyor.

Illa ciftlesme olarak düsünme oyun da olabilir , bildigim kadariyla 8 aydan önce yumurta veremiyor kuslar

hayatından memnun o da beni çok mutlu ediyor sadece dişi büyük ve güçlü işine gelmeyince gagalıyor diğerini eğer sıkıntı olcaksa değiştiriyim diye düşündüm

Hiçbir sıkıntı olmaz yaşlarıda uygundur.. Erkek bi 6 7 aylık olsaydı daha iyi olurdu sadece

Problem olmaz. Ama en az 1 ay kadar beklemen lazım kusların birbirlerini tanımaları için

ben erkeğin yanına dişi aldığımda 1 sene geçtiğinde bile çiftleşme olmadı bende ikisini birden 1 aylık yavrularla değiştirdim şimdi 3 aylıklar

bunlarda resimleri

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri