petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi erkek uyumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hero tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. hero

hero Guest

Arkadaşlar 5 - 6 aylık ingiliz kırması erkek kuşum var. yaklaşık üç aydır bende ve hayvan yanlız diye dişi aldım. dişi 1 yaşında ve boy olarak güç olarak erkekten üstün erkek deli gibi saldırıyor ayak atıyor konuşmayan kuş dişiyi görünce konuşmaya başladı. ama dişi şimdilik pas vermiyor dişi yaklaşık 4 gündür bende.
    çiftleşme şansı varmı yorumlarınızı bekliyorum.

2. Murat ALP

Murat ALP Guest

en az 1 ay verin,akabinde az çok durumları belli olur.Eşleşmiyor diye ümidi kesip 6 ay sonra yavru alan tanıdıklarım var...ACELE YOK.SABIR...

3. ersinkorkut

Erkek disiye göre biraz ufak kaliyor , bence 4-5 aysonra bu is olabilir.

4. hero

hero Guest

valla erkek kuş konuşmaya başlayınca eşim dişiyi geri göndercekti ama erkek kuşumuz hayatından çok mutlu çiftleşmek için can atıyor.

5. ersinkorkut

Illa ciftlesme olarak düsünme oyun da olabilir , bildigim kadariyla 8 aydan önce yumurta veremiyor kuslar

6. hero

hero Guest

hayatından memnun o da beni çok mutlu ediyor sadece dişi büyük ve güçlü işine gelmeyince gagalıyor diğerini eğer sıkıntı olcaksa değiştiriyim diye düşündüm

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hiçbir sıkıntı olmaz yaşlarıda uygundur.. Erkek bi 6 7 aylık olsaydı daha iyi olurdu sadece

8. Numan Küçük

Kuşların kendilerini de goreydik iyiydi :)

9. hero

hero Guest

akşama resimlerini yüklüyorum :)

10. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Problem olmaz. Ama en az 1 ay kadar beklemen lazım kusların birbirlerini tanımaları için

11. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    ben erkeğin yanına dişi aldığımda 1 sene geçtiğinde bile çiftleşme olmadı bende ikisini birden 1 aylık yavrularla değiştirdim şimdi 3 aylıklar

12. hero

hero Guest

bunlarda resimleri

#12 hero, 8 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Temmuz 2013

Sayfayı Paylaş