petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi ile erkeği kafesten ayırabilirmiyim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrekbra tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. emrekbra

emrekbra Guest

merhabalar 1 erkek 1 dişi kuşum var.ben sevmek ilgilenmek için aldım:)fakat bir tanesi çok fena diğerinide gaza getiriyor elime alamıyorum.onu başkasına versem benım kus etkılenırmı? yada çözüm önerisi olan varmı?[​IMG]
    mavi olan işi bozan kuş onu göndermek istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

yardımcı olacak yokmudur arkadşlar kuşçuya gidicem şimdi?

2. llua66yzgtll

maşallah çok güzeller. çok bir bilgimyok ama ayırırsanız büyük bir ihtimalle belli bir süre sonra alışır ama depresyona giren de oluyor ayrıldıktan sonra.

3. Efe Çalışkan

bence ayırma millet kuşlarını eş olması için ne kadar zaman bekliyor :D bence yavrularını al bitane erkek yavruyu ufaklıktan yetiştir derim.. o zaman hala bunları istemiyorsan sevdiğin güvendiğinn bakacak bir kişiye hediye et :)

4. llua66yzgtll

mavi olan kuşun cinsiyeti nedir bana verebilirsin :) aynısının mor yerine tamamen mavisi olan var bendede :)

5. OzanEsmrsy

Ayni seyi bende yasamistim 2011 de disiyi def ettim evden . Sorun olmaz yani

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    yalnız fotoğrafı büyütüp bakarsanız ikisi de erkek yavruların ikisi de mor cere. farklı yakın fotolar paylaşabilirmisin ?

7. Tuan MAKSEL

Fotografin rengiyle oynamis orjinal foto degil

8. Emre TURAN

Hakikaten öyle :) İkisi de erkek.

9. semjh

semjh Guest

kuş eğitilecek dönemi çoktan aşmış dostum artık ayırırsan sadece zarar verirsin kuş halinden memnunsa bırak kalsınlar öyle.

10. emrekbra

emrekbra Guest

petshop ta ki adam biri dişi biri erkek dedi...kameranın yeşil ayarı bozuk yeni resmi paylaşıcam şimdi bi saniye

11. Yiğit ERDİK

Ayırsan da bişey farketmez artık eğitim çağını geçmişler

12. Selahattin GÖKTAŞ

2side erkek değil mi bunların zaten?

13. emrekbra

emrekbra Guest

http://i.hizliresim.com/xRErqG.jpg
    http://i.hizliresim.com/e72azv.jpg
    abicim net resimler bunlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

http://i.hizliresim.com/xRErqG.jpg
    http://i.hizliresim.com/e72azv.jpg
    resimler bunlar efendimm

14. Emre TURAN

Aldığınız adam hangisine dişi dedi peki?

15. Selahattin GÖKTAŞ

bu fotolardada ikiside dişi :)

16. emrekbra

emrekbra Guest

bana yavru denmişti ama sizce kaç aylık bunlar?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:51 --

onu hatırlamıyorum da birisi dişi diğeri erkek dedi..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:52 --

onu hatırlamıyorum da birisi dişi diğeri erkek dedi..

17. Emre TURAN

Yavru oldukları doğru 2-3 aylık arası. Ama cinsiyetleri konusunda bir problem var.

18. emrekbra

emrekbra Guest

sizce bunlar kaç aylık ki?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

allah allah napıcam peki ben şimdi?nasıl anlayabilirim

19. Tuan MAKSEL

Bana gore sagdaki erkek soldakinden emin degilim

20. emrekbra

emrekbra Guest

Sayfayı Paylaş