Karadeniz Pet

Dişi kızışmış kuşum takas veya satılık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Erkek kusumun bu sabah olmesi nedeniyle disi kizismis kusumu yavru bi kusla takas veya 50 tl ye satiyorum. Kb ayrintili tazmayi bilmedigim icin yazamadim bilezik no yok saglık durumu gayet çok iyi konuşmak isteyenler buradan yazabilir.
e9c1bf02766717b67b782c4a990ecfa1.jpg
yeni fotografini 4 te ekleyecegim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

Yaninda yuvaligi verecegim.

hayirli satislar.

yer bilgisi de yazarsaniz alacak olanlara kolaylik olur.

İyi satışlar dilerim.
Yalnız konu yanlış yere açılmış. Mybest Petshop satış konusu içerine açılmış.

Son düzenleme:
Konu taşınmıştır Teşekkürler Nevzat Bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:50 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

Hayırlı satışlar takaslar

Tesekkurler yardimlariniz icin bana yardimci olurmusunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:42 --

Yazmayi unutmusum galiba cinsi yerli iri bir kus alinacak yerde fatih karagumruk edirnekapi yakin olursa gelinebilir

Alacaklar icin fiyat 40 oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:56 --

Sagol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:02 --

a0ee9e3b5e5f524944e5237bbf33feeb.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

Konu taşınmıştır Teşekkürler Nevzat Bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:50 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

Hayırlı satışlar takaslar
Nevzat abi bnm aslinda bu kuşumu vermeye niyetim yok ama etraftan duyduklarima gore: ölürmüş stres yapip, daha sonra ele alismazmiş daha sonra konusmazmis bn dedim konusmasada olur dedim ele alismaz dedi olür dedi sence abim dogrumu bunlar ele alismazmi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

Hayırlı satışlar.
Abi bu kus ele alismaz dediler olur dediler dogrumu ele alismaz dedikleri icin satiyorum kusu sence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:11 --

Simdi anladim her nekadar alismaz olsada ama bn ugrasicam her zaman o kus cok az olsada bana alismis bn bunu yari yolda birakmicam vazgeçtim kusura bakmayin. Konu kilit...

Kendinize alıştırmak istiyorsanız yavru kuş en kolayı ve ideali. Eşi öldü diye strese girip ölecek diye kesin bir şey de yok. İçiniz rahat olsun.

Kendinize alıştırmak istiyorsanız yavru kuş en kolayı ve ideali. Eşi öldü diye strese girip ölecek diye kesin bir şey de yok. İçiniz rahat olsun.
Abi üzülüyorum bilemiyorumki bn vermekte istemiyorum ya kotu ele duserse simdi elime alistkrmaya calisiyorum ins olur cok az umitte olsa Allah ım yardımcım olsun . Teşekkürler yardımın için abi alıştırmada bi önerin varmı.

Hayirlisi olsun konuşmaz belki ama inşaallah sevginle alisir stresten ölmez

Abi üzülüyorum bilemiyorumki bn vermekte istemiyorum ya kotu ele duserse simdi elime alistkrmaya calisiyorum ins olur cok az umitte olsa Allah ım yardımcım olsun . Teşekkürler yardımın için abi alıştırmada bi önerin varmı.

Kuş stresten kolay kolay ölmez. Sen ilgi gösterirsen alışabilir Berşan.

Hayırlısı olsun kardeşim.
Sagol. Abi konhda actimda.oglen kus almaya gidicem kuslar cok saglikliydi ordan oraya ucuyolardida iki takildigim yer var bir kuslarin gagasi koyu birde cinsiyetini nasi anlicam erkek oldugunu sagolsun abiler yarsim etti birde senden duymak isterim..

Sagol. Abi konhda actimda.oglen kus almaya gidicem kuslar cok saglikliydi ordan oraya ucuyolardida iki takildigim yer var bir kuslarin gagasi koyu birde cinsiyetini nasi anlicam erkek oldugunu sagolsun abiler yarsim etti birde senden duymak isterim..

http://i.hizliresim.com/275rz2.jpg
Kardeşim burada cinsiyetleri ile ilgili resimler var. Yine de almaya gittiğinde kuşları, almadan önce resimlerini paylaşabilirsen yardımcı olmaya çalışalım.

Almadan once abi derim cekerim bir tane foto derim anneme begendircem diye atarm sana abim 12-12:30 gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:05 --

http://i.hizliresim.com/275rz2.jpg
Kardeşim burada cinsiyetleri ile ilgili resimler var. Yine de almaya gittiğinde kuşları, almadan önce resimlerini paylaşabilirsen yardımcı olmaya çalışalım.
Abi peki bu gagalarindaki siyahlik bide tombulluklari neden acaba

Almadan once abi derim cekerim bir tane foto derim anneme begendircem diye atarm sana abim 12-12:30 gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:05 --

Abi peki bu gagalarindaki siyahlik bide tombulluklari neden acaba

Gagadaki siyahlık kuşun daha küçük olduğunu ve yeme yeni düştüğünü gösterir. Tombullukta anaçlar iyi beslediğinden olur Berşan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri