petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuş kafeste daha üstün.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Özgür+ tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Özgür+

Özgür+ Guest

Merhaba arkadaşlar , daha önceden şu konuyla karşınıza çıkmıştım

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/kusuma-ciftlesmez-dediler-18995.html

sebebinin dişinin daha üstün olduğu kanısına vardık .

kuşlarımın akıllı yemliklerinde 3 gün yetecek kadar yem var . 3 gün sonunda kızıştırıcı versem de dişi daha güçlü olduğundan çiftleşme olmayacak sanırım ?

Bir çifthane alıp dişiyi ona koyucam . erkek eski kafeste kalıcak .

sizce böyle bir şey yapmalımıyım ?
    eğer yaparsam erkeğin üstünlük sağlaması için kaç gün gereklidir ?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    erkeği ve dişiyi ayrı kafeslere koyunuz 2 hafta boyunca ayrı yaşasınlar birbirlerine görmesinler ! daha sonra dişiyi erkeğin yanına atınız

3. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Ben hicbir ciftlerime kizistirici vermedim eger aralarinda birbirlerine yem kusma kasima gibi durumlari yoksa disi es tutmamistir ayir tekrar birlestir degismez bisey kuslari degistireceksin erkek baska bul disiyi gotur o begensin

4. Özgür+

Özgür+ Guest

:) yemek tarifi gibi olmuş :D teşekkürler tadından yenmez artık :)

madem kuş ayırma işlemine gidicez çifthane alıcam sanırım . ilerde yavru alırsam çifthanede bakarım artık. görüşleriniz nedir ? :D

5. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Takil basgan bak sunu bil 1 hafta gozlemle baktin yakinlasma var 2 aya bebekler kucaginda

6. Özgür+

Özgür+ Guest

sanmıyorum bu zamana kadar yapmadılar , diğer konuda da arkadaşların söylediği gibi erkek çekingen .

7. ömer duran yagar

kardeısm bak benımde aynısı bır durumum vardı erkegı kullandıgım kafeste bıraktım dısıyıde kullanmadıgım bır kafeste tam karsısına koydum 1 hafta sonra erkegın oldugu kafeste bırlestırdım ve su an 3 yumurtayı yaptılar :D

Sayfayı Paylaş