1. Bütün üyelerimiz ilan ekleyebilir. İlan sistemimiz aktif

Dişi kuş kafeste daha üstün.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Özgür+ tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Özgür+

Özgür+ Guest

Merhaba arkadaşlar , daha önceden şu konuyla karşınıza çıkmıştım

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/kusuma-ciftlesmez-dediler-18995.html

sebebinin dişinin daha üstün olduğu kanısına vardık .

kuşlarımın akıllı yemliklerinde 3 gün yetecek kadar yem var . 3 gün sonunda kızıştırıcı versem de dişi daha güçlü olduğundan çiftleşme olmayacak sanırım ?

Bir çifthane alıp dişiyi ona koyucam . erkek eski kafeste kalıcak .

sizce böyle bir şey yapmalımıyım ?
    eğer yaparsam erkeğin üstünlük sağlaması için kaç gün gereklidir ?

2. CEM CANER

CEM CANER Profesyonel

Beğenileri:
    13
    Yer:
    BALIKESİR/ERDEK -ŞUANLIK KÜTAHYA :)
    erkeği ve dişiyi ayrı kafeslere koyunuz 2 hafta boyunca ayrı yaşasınlar birbirlerine görmesinler ! daha sonra dişiyi erkeğin yanına atınız

3. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Profesyonel

Beğenileri:
    10
    Yer:
    İstanbul
    Ben hicbir ciftlerime kizistirici vermedim eger aralarinda birbirlerine yem kusma kasima gibi durumlari yoksa disi es tutmamistir ayir tekrar birlestir degismez bisey kuslari degistireceksin erkek baska bul disiyi gotur o begensin

4. Özgür+

Özgür+ Guest

:) yemek tarifi gibi olmuş :D teşekkürler tadından yenmez artık :)

madem kuş ayırma işlemine gidicez çifthane alıcam sanırım . ilerde yavru alırsam çifthanede bakarım artık. görüşleriniz nedir ? :D

5. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Profesyonel

Beğenileri:
    10
    Yer:
    İstanbul
    Takil basgan bak sunu bil 1 hafta gozlemle baktin yakinlasma var 2 aya bebekler kucaginda

6. Özgür+

Özgür+ Guest

sanmıyorum bu zamana kadar yapmadılar , diğer konuda da arkadaşların söylediği gibi erkek çekingen .

7. ömer duran yagar

kardeısm bak benımde aynısı bır durumum vardı erkegı kullandıgım kafeste bıraktım dısıyıde kullanmadıgım bır kafeste tam karsısına koydum 1 hafta sonra erkegın oldugu kafeste bırlestırdım ve su an 3 yumurtayı yaptılar :D

Sayfayı Paylaş