Karadeniz Pet

Dişi kuş kafeste daha üstün.

• Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi
Ö

Özgür+

Guest
Merhaba arkadaşlar , daha önceden şu konuyla karşınıza çıkmıştım

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/kusuma-ciftlesmez-dediler-18995.html

sebebinin dişinin daha üstün olduğu kanısına vardık .

kuşlarımın akıllı yemliklerinde 3 gün yetecek kadar yem var . 3 gün sonunda kızıştırıcı versem de dişi daha güçlü olduğundan çiftleşme olmayacak sanırım ?

Bir çifthane alıp dişiyi ona koyucam . erkek eski kafeste kalıcak .

sizce böyle bir şey yapmalımıyım ?
eğer yaparsam erkeğin üstünlük sağlaması için kaç gün gereklidir ?

Ben hicbir ciftlerime kizistirici vermedim eger aralarinda birbirlerine yem kusma kasima gibi durumlari yoksa disi es tutmamistir ayir tekrar birlestir degismez bisey kuslari degistireceksin erkek baska bul disiyi gotur o begensin

erkeği ve dişiyi ayrı kafeslere koyunuz 2 hafta boyunca ayrı yaşasınlar birbirlerine görmesinler ! daha sonra dişiyi erkeğin yanına atınız

:) yemek tarifi gibi olmuş :D teşekkürler tadından yenmez artık :)

Ben hicbir ciftlerime kizistirici vermedim eger aralarinda birbirlerine yem kusma kasima gibi durumlari yoksa disi es tutmamistir ayir tekrar birlestir degismez bisey kuslari degistireceksin erkek baska bul disiyi gotur o begensin

madem kuş ayırma işlemine gidicez çifthane alıcam sanırım . ilerde yavru alırsam çifthanede bakarım artık. görüşleriniz nedir ? :D

Takil basgan bak sunu bil 1 hafta gozlemle baktin yakinlasma var 2 aya bebekler kucaginda

kardeısm bak benımde aynısı bır durumum vardı erkegı kullandıgım kafeste bıraktım dısıyıde kullanmadıgım bır kafeste tam karsısına koydum 1 hafta sonra erkegın oldugu kafeste bırlestırdım ve su an 3 yumurtayı yaptılar :D

Geri