Karadeniz Pet

Dişi kuş yuvadan çıkmıyor

jessica

Yeni Üye
Disi kuş yem yemek dışında yuvadan çıkmıyor. Ciftlestiklerini de hic gormedim yumurta belirtisi de yok. Erkeği uzerinden attığını gördüm ama normalde cok iyi anlasiyolar. Yuvayi mi cikartayim ya da kuslari mi ayirayim ?

ayirma onlar buyuk ihtimal sen gormeden ciftlesiyo olabilir. Yakinda yumurta belirtisi olur meral etme

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dışkısını iyi takip et büyük olursa yumurta belirtisi var demekdir.

Disi kuş yem yemek dışında yuvadan çıkmıyor. Ciftlestiklerini de hic gormedim yumurta belirtisi de yok. Erkeği uzerinden attığını gördüm ama normalde cok iyi anlasiyolar. Yuvayi mi cikartayim ya da kuslari mi ayirayim ?

henüz çiftleşmemişlerse çok yakında çiftleşme gerçekleşir geceleri ışıklarını kapat sabah aç enerjik oluyorlar sabah. yada çiftleştiler sen görmedin yumurta gelcek şimdiden hayırlı olsun

henüz çiftleşmemişlerse çok yakında çiftleşme gerçekleşir geceleri ışıklarını kapat sabah aç enerjik oluyorlar sabah. yada çiftleştiler sen görmedin yumurta gelcek şimdiden hayırlı olsun

Teşekkür eder cevap icin insallah yumurta gelir.Gündüz disi yuvadan pek çıkmıyor ama dün aksam ciftlesirken gördüm kısa bi süre ama disi uzerinden attı.

Geri