petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kuşum çıldırdı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve remzi copur tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. remzi copur

remzi copur New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar 2 tane yaru kuş aldım eş tuttu dedim birbirilerini kaşıyorlar yem kusuyorlar zaman geçtikten sonra ikisi de dişi çıktı hatta birisinin ceresi aşırı kahverengi oldu bende diğerini götürüp 1 yasını doldurmuş erkek aldım şuan birbirlerine yem kusuyorlar kaşınıyorlar ama dişi çok hareketli sürekli erkekğin üzerine çıkıyor ayak atıyor yuvaya sokup arkasından gidip yuvada sıkıstırıyor erkek kaçıyor sonra ara ara erkek kafa sallamaya baslıyor dişinin yanına gidiyor bu seferde dişi pas vermiyor bunlar ne zaman çiftleşir bilgisi olan var mı ben anlamadım :confused:

2. Mustafa Şen

Beğenileri:
    0
    ne güzel eş tutmuşlar işte
    mamasını vitaminini eksik etme
    olur inşallah.

3. remzi copur

remzi copur New Member

Beğenileri:
    0
    yumurta maması veriyorum çok seviyorlar suyuna vitaminde katıyorum yuvaları da yüksek ben sabah çıkıyorum aksam geliyorum eve kimse yok sezsiz bir ortamdalar ama 3 hafta oldu çiftleşme belirtileri yok

4. Mustafa Şen

Beğenileri:
    0
    erkek sonradan geldiği için hakimiyetini kurması lazım önce.
    Yavaş yavaş kendine güveni gelince dişiye rahat vermez merak etme.
    Bir de yöntem olarak erkeği yuvalık takılı kafeste tek bırakabilirsin. Hem kafesin hakimi olmaya başlar hem de kızışır.

5. remzi copur

remzi copur New Member

Beğenileri:
    0
    düşündüm ama daha yeni birleştiler diye ayırmak istemedim dişi gidiyor erkeği kaşıyor yem kusuyorlar birbirlerine yuvalığa da girip duruyorlar bekliyorum öyle :)

6. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Baskın bir dişi. Yalnız bırakın erkek tahat hissettiğinde işi halleder.

7. remzi copur

remzi copur New Member

Beğenileri:
    0
    inşallah itina ile bekliyorum teşekürler :)

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Biraz sabır. Daha 3 hafta olmuş. Gerekirse aylarca bekleyeceksin. Sen vitamin, nijer , mama ve temizliğini eksiltme zamanı gelince her şey olur.

9. remzi copur

remzi copur New Member

Beğenileri:
    0
    söylenenlerin hepsini yapıyorum gerisi onlarda bilgileriniz için teşekürler...

Sayfayı Paylaş