Karadeniz Pet

Disi kusum olucekmi diskisi??

Bersanreis

Meraklı Üye
Arkadaslar daha dun aldigim ve hicbirseyi olmayan disi kusumun dışkısı çok degisik olmus kusum Maşallah çk iti ve iyi bir kus neden boyle olmus lutfen yardim :(http://images.tapatalk-cdn.com/15/09/24/737d0e82b483f3763e18e2477e4110d3.jpg[/IMGl] disi kusum bu arada kizismis bir kus erkegimde

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:17 --[/SIZE]

[/COLOR]Bu arada kuslarim ara sira kur yapiyolar cok konusuyolar baya hemde erkek olan kafasini tuylerini kalditiyo bisiler yapiyo ama anlamadim daha dun aldim ve dun diskisi boyle degildi hem buyuk hemde islak gibi ne yapmaliyim lutfen yardim

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --[/SIZE]

[/COLOR][IMG]http://images.tapatalk-cdn.com/15/09/24/c4937a7eb24d4a2385d0910cac3c4cce.jpg
300e4e879672882c33cb2dd6664e3ec5.jpg

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yemine aspur karıştır öye ver strese bağlı ihsal veya strese bağl bir durum. çok endişelenmeyin.

Bn okudumda sey diyolar yumurta icin birde yuvalikla ilgilenin yuvaliga yapmamaak icin diyoda bnm kusum dun aldim disiyi erkek vardi disi dun geldide ne yuvaya girfi nede ciftlestklerini gordum evde yoktummda sanmiyorum sizce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

Güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

Güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

Güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

13abeafb858e642a73c5c1007562a221.jpg
c823e53c67bbacc67ba54b93db71b9f5.jpg
lütfen yardım edin.

ishal için yemine aspur karıştırın, büyük ihtimal strestendir. Yeni aldığınız kuş hemen çiftleşmez bekleyin bakalım kuşlar birbirini sevecek mi ? şimdilik yuvalık takmanıza gerek yok.

Peki hocam tesekkurler peki neden büyük dışkısı onu nedeni stermi birde dun aldigim halde ara sira kur yapiyolar hep konusuyolar ama aksam bişi yapmiyorlar normalmi hocam :)

Ortam değişikliklerinde kuşlarda hafif ishal görülür ve genelde ilaca gerek kalmadan düzelir. yemindeki aspur yani kanarya tohumu miktarını artırırsanız düzeleceğini düşünüyorum. Dışkıları öyle çok kötü değil.

Yeni almanıza rağmen birbirlerine kur yapmaları anlaştıklarını gösterir. Kuşa en azından 1 hafta zaman verin yeni ortamına alışsın sonra yuvalık takarsınız. Önemli olan ishalin normale dönmesi, kuşun poposunu takip edin dışkı yapışıyor mu ?

Yok yapismiyor yarin aspur alacam yuvaligida cikartip daha sonra takicam Teşekkürler yardım için...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:46 -->-> Daha önceki mesaj 01:19 --

Hocam aspuru yemlerinin uzerine döktüm iyi yapmismiyim kb bayraminizj kutlamadim bayraminiz mübarek olsun.

sizinde bayramınız kutlu olsun, aspuru yemlere karıştırın

Ali hocan sizce kuşumun ırkı nedir.jumbomu ingilizmi
837f8ee83165149644126a5953fdae07.jpg

Jumbo değil, iri yerli veya ingiliz olabilir ama emin değilim. Daha fazla fotoğrafını çekip sorular cevaplar bölümüne başlık açarsan bilen kişiler cevap verirler.

Peki hocam sagolun

Geri