petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum yem yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berk Sönmez tarafından 19 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Berk Sönmez

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar disi kuşum yem yemiyor yemleri hep yere atıyor begenmiyormu anlamıyorum.
    [​IMG] Kullandığım yemler bunlar.Marketteki bütün markaları denedim yok yemiyor atıyor hep kanarya yemine bayılıyor.Hobipetin şu özel karışımından denemeyi düşünüyorum ama ya yemezsse diye de korkuyorum 5kglik almayı düşünüyorum. Sizin onerebileceginiz bir yem var midir acaba?
    Buda video: https://youtu.be/8HXciTO1pss
    Seslerdende anlaşılabileceği gibi altliga atıyor hep.

Not: imla hataları için ozurdilerim telefondan giriyorum .

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Kraker ve diğer yem için Versele laga yem kullanabilirsiniz.
    Dökmelerini engellemek için ızgaralı yemlik kullanabilir veya gaga sulukları yemlik olarak kullanabilirsiniz.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  4. Berk Sönmez

Beğenileri:
    0
    Yorumlarınız için teşekkürler levent abi akıllı yemligin tabanına düşüyor direk. Erkek afiyetle yiyor ama disi simarikliktanmi yapıyor anlayamadım.

Sayfayı Paylaş