petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşumda cere rengi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    S.A arkadaşlar Dişi kuşumun ceresi yavaş yavaş kahveye dönüyordu fakat kafesten Çıktığı için sadece 1 gün Erkeğin yanından ayırıp tekli bir kafese aldım,yeni kafesi gelince tekrardan birleştirdim fakat cere rengi sanki biraz koyuluğunu kaybetti gibi acaba kuş strese mi?girdi,birde ilk defa yuvaya girdiğini görmüştüm Ahşap yuvalık içine ,geri PVC yuvalık aldım,buna girdiğini görmedim ama içinde yem kabuğu fark ettim acaba erkek kuşum mu?bıraktı

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yuva içine girmiş ve erkek dişiye kusmuş olabilir. Bu kadar kısa sürede strese girmezler hocam merak etme. Yumurtalmanında cere rengi ile alakası yok. Maşaallah kuşlarına ;)

3. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Eyvallah Yusuf ustam demi bende cere rengini merak ediyordum yani epey koyu kahve olması mı?lazım diye bakalım biz nöbete devam mamaya devam:)

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Aynen sabırla devam et olur inşaallah. Rahatsız edilmesinler yeter. Cerenin koyu kahverengi olması veya açık beyazımsı olmanın yumurtlamayla hiç alakası yok tabi bu benim fikrim kendi gözlemlerim

5. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Senin sözlerini tutuyorum ustam Sabırla bekliyorum saolasın:)

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sen sağolasın Ustam ne demek ;)

Sayfayı Paylaş