Karadeniz Pet

dişi kuşumun yeni fotoğrafları

Taner ALTIN

Emektar Üye
GbrL56.jpg

d4VYZV.jpg

JdgPAY.jpg

nYq1M0.jpg

AZlBJ0.jpg

2v0GZq.jpg

M9Mqkg.jpg

birde kafasında diken gibi şeyler çıkmış tüye mi girdi acaba diken diken şeyler böyle baya var kafasında

Son düzenleme:
maşallah kuş tüydedir.bir de kuşta sanki yumurta var gibi.

Dha yumurtlamadimi kusun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

Bu ara gelcek gbi duruo söylim

Dha yumurtlamadimi kusun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

Bu ara gelcek gbi duruo söylim

hala yumurtlamadı yav :D halsiz biraz durgun zaten hasta olmasından korkuyorum ama tüye girmiş galiba kafasında diken diken şeyler var

Hem tuye girmis hem yumurrlicak zaten cok yorgun olcakti olduda cnki normalde tuydeyken yorfun oluyolar simdi bide yavruau olcak iice yorgundur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:19 -->-> Daha önceki mesaj 17:18 --

Kac gun oldu ciftleseli nide yuvaliga giriomu artik

Hem tuye girmis hem yumurrlicak zaten cok yorgun olcakti olduda cnki normalde tuydeyken yorfun oluyolar simdi bide yavruau olcak iice yorgundur

ne zamana yumurtlayacak acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:20 -->-> Daha önceki mesaj 17:19 --

yuvalığa giriyomu bilmiyorum ama çoğu zaman yuvalığın önündeki tünekte

Kac gun oldu ciftleseli hic hatirlamion mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:21 --

Talas var dmi yuvalikta

talaş var yuvalıkta çiftleştiklerini hiç görmedim ki

tüge girmişdir kafası diken gibi ise

tamam beklerim banada öyle geliyor hasta gibi ama yem falan yiyor kalamar kemiriyor hasta olsa yem yemez birde dışkısındada problem yok yanlız dışkısı kına rengi gibi koyu yeşil

sakın senin kuşta yumurta sıkışması olmasın ? baya şişmiş

Allah korusun ya inşallah öyle bişi yoktur şimdi elime de almak istemiyorum birşey olur zaten elimi soktuğum zaman kaçıyor birşey olur diye korkuyorum

Poposuna zeytn yagi surbgenelde ole yapiolar

tamam da sıkışıp sıkışmadığını nasıl anlıyacam

Geri