petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kusun derdi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fistikk tarafından 2 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    Disi kusumun poposunda hep diskisi vardi poposunda da pek tuy yoktu bugün elime aldim poposunu cubukla yag ile temizledim siyah bi sey batmis gibiydi cikardim. kuslarim cift birbirleriyle anlasiyolar ama disi hic yuvaliga girmedi ben napayim disiyi degistiriyim mi

2. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Merhaba, kuşlarınızın resimlerini atarsanız ona göre yorum yapılacaktır. Eş olduğundan emin olmanız için en basit tabiri ile ağızlarına yem kusmaları gerekiyor yada çiftleşmeleri gerekir. Dişinin yuvaya girmesi için ustalar yuvanın içine tarçın parçacıkları koyuyorlar altına sizde deneyin isterseniz. İyi hobiler.

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    gerekli sartlari hepsini sagladinizmi ciftlesme icn

4. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    merhaba birbirlerine yem kusuyorlar ama ciftleştiklerini görmedim yuvalığa tarçın koymuştum dişide işe yaramadı :)

http://i.hizliresim.com/ZDnA9A.jpg bu da resimleri teşekkür ederim

5. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Mama veriyor musun? Ne kadar süredir birlikteler?

6. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    Yumurta veriyorum yiyorlar nisandan beri birlikteler. Simdi baktim disinin poposunda yine diskisi kalmis hasta mi

7. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Tüylerini kabartarak mı duruyor? Dışkı yapışan tüylerini dikkatlice biraz kısaltabilirsin. Dışkı formu nasıl ishal mi? Keyfi nasıl yem yiyor mu? Kendinin ve dışkısının fotosunu at bi baksınlar

Sayfayı Paylaş