Karadeniz Pet

Dişi tabanda dolanıyor

Admin huseyine hemen mucit üye die bir

:) valla sırf hüseyin mutlu olsun die bi takım yapıp hediye edecegim hüseyin sana söz sincana gel bir erkek yavru vercegim hediye al onu 7 8 ay sonra at disinin yanina kanı güzel

Gelirim ama ha bunu söz kanul ederim [emoji1] yakında gelecektim zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya Sezeryan yaptıracak hayvana ya düşük 🤨
Fırınlı boya olmasına ramen kazıdı bir kaç yerden 3-4 aylık kafes malzeme kaliteside çok iyi ancak dediğim gibi boya kalkması olayı sonrası bu galvaniz telli 45x40x35 lik kafesi aldım yuvada diğer 60 lık salmanın oldugu için buna biyik geldi boyası kalkan yerler için çözüm varmı boyasak yine kaldıracak

Gelirim ama ha bunu söz kanul ederim [emoji1] yakında gelecektim zaten

Bak huseyin kardesim abi tavsiyesi benden sana petshop dan alinan kuslar genelde sıkıntılıdır ( üretici iyi kusu ayırt eder kendine alır digerini pet shop a verir simdi diyceksin ki üretici iyi kusu nerden biliyor üretici iyi kusu kuslar yavru iken bir birlerinin agzina kusar örnek 6 kus dan 2 si bu eylemi gerceklestirir o 2 sini alır kendine diger 4 ü shop a verir ondan sonrada hüseyin böyle ugrasir :) bak bu arada sanada iyi tiyo verdim nasil kus secilir yavrudan onuda agzimizdan kacirdik :)

Fırınlı boya olmasına ramen kazıdı bir kaç yerden 3-4 aylık kafes malzeme kaliteside çok iyi ancak dediğim gibi boya kalkması olayı sonrası bu galvaniz telli 45x40x35 lik kafesi aldım yuvada diğer 60 lık salmanın oldugu için buna biyik geldi boyası kalkan yerler için çözüm varmı boyasak yine kaldıracak
Boya çözüm değil daha kötü eder. Kafese kalamar kemiği asın kemirme ihtiyacını kalamar ve mineral blok ile gidersin.

Bak huseyin kardesim abi tavsiyesi benden sana petshop dan alinan kuslar genelde sıkıntılıdır ( üretici iyi kusu ayırt eder kendine alır digerini pet shop a verir simdi diyceksin ki üretici iyi kusu nerden biliyor üretici iyi kusu kuslar yavru iken bir birlerinin agzina kusar örnek 6 kus dan 2 si bu eylemi gerceklestirir o 2 sini alır kendine diger 4 ü shop a verir ondan sonrada hüseyin böyle ugrasir :) bak bu arada sanada iyi tiyo verdim nasil kus secilir yavrudan onuda agzimizdan kacirdik :)

Sağol kardeşim Allah razı olsun.
Bende biliyomda onları üretimhane kuşları cidden pahalı oluyor. Sordum biraz. Mealesef. Duruma göre aldık bişryler olsun bu uğraş cidden hoşuma gidiyor yavru alsam belki bu kadar hoşuma gitmez[emoji1][emoji1]

Üretimci olarak bu açıklamayı yalanlıyorum bu açıklama gerçeği yansıtmamaktadır 🤨

Neyse beyler takibi kesiyorum, ömer kardeşimin konusu mundar olacak yoksa yeri burası değil bu konuların ben tüyomu aldım[emoji38]

Üretimci olarak bu açıklamayı yalanlıyorum bu açıklama gerçeği yansıtmamaktadır 🤨
Neresi yalan kardesim :) ben öle yapiom iyi kusları secer alırım kendime tabi bu her agızda yapilan bir eylem degil iyi kusları alırım yada ese dosta satarım diger kuslarıda shop a satarım belki hüseyinde benim sattıgım kuslardan birini aldı ugrasiyor :)

Neresi yalan kardesim :) ben öle yapiom iyi kusları secer alırım kendime tabi bu her agızda yapilan bir eylem degil iyi kusları alırım yada ese dosta satarım diger kuslarıda shop a satarım belki hüseyinde benim sattıgım kuslardan birini aldı ugrasiyor :)

Aynen aldığımdan beri meculbey diye ötüyor diyordum bende niye ?

Hakkım olan kuşları ver yoksa şikayet ederim[emoji1]

Ağızdan ağza kusan kuş iyidir diye bir olay yok.

Irkına, cinsiyetine, rengine, ağırlığına ve sağlık durumuna bakarsın öyle ayırırsın kuşu, ağızdan ağıza kusma olayı yavrularda daha büyük yavruların daha küçük yavruları beslemesi anlamına gelir.

Ağızdan ağza kusan kuş iyidir diye bir olay yok.

Irkına, cinsiyetine, rengine, ağırlığına ve sağlık durumuna bakarsın öyle ayırırsın kuşu, ağızdan ağıza kusma olayı yavrularda daha büyük yavruların daha küçük yavruları beslemesi anlamına gelir.
Kardesim bu olayı bir dene tecrübe ile sabit hüseyin gibi cılgın projelere imza atıyorum ama bu olayı kesinlikle dene ilk cıkan yavrulardan al ve dene video nasıl atılıyor bilmiyorum ama güzel bir video var bende ve kus suan 2 aylık ve acayip bir kus ve bunun asıl kökenini cok saglam bir insandan aldım denedim bu saglam dedigim kisi 3 5 yıllık bir üretici degil 15 senedir bu isin icinde ve daha oncesi hobi olarak yapan biri ve ilk bana söylediginde bende senin gibi tepki verdim ve denedim sonuc aldım