Karadeniz Pet

Dişinin dişiliğinden şüphe etmeye basladim.

• Konbuyu başlatan Bahattin GENÇ
  • Başlangıç tarihi
B

Bahattin GENÇ

Guest
Merhaba arkadaslar,başlıktada belirttiğim gibi disiden süphe etmeye basladim.Cere rengi ne kadar disi kusu temsil etsede erkek kusun sergilemesi gereken hareketleri sergiliyor.Yaklasik 2,5 aydir beraberler asla kavga yok ve surekli birbirlerini kasiyorlar fakat disi isi biraz daha ileri goturmek istediginde erkek kaciyor bu normal bir durummu ve disinin erkek kus gibi davranmasi olaganmi?tecrubeli arkadaslar yardimlarini esirgemezse sevinirim.
Merhaba arkadaslar,başlıktada belirttiğim gibi disiden süphe etmeye basladim.Cere rengi ne kadar disi kusu temsil etsede erkek kusun sergilemesi gereken hareketleri sergiliyor.Yaklasik 2,5 aydir beraberler asla kavga yok ve surekli birbirlerini kasiyorlar fakat disi isi biraz daha ileri goturmek istediginde erkek kaciyor bu normal bir durummu ve disinin erkek kus gibi davranmasi olaganmi?tecrubeli arkadaslar yardimlarini esirgemezse sevinirim.

http://p1307.hizliresim.co
m/1c/2/ptx9

ptx9h.png

ustam dişide deglde erkekte problem olabilir pasif kalması vs.

dişi kızıştığı zaman bu gibi durumlar olabiliyor, erkek de hazır oldukları zaman çiftleşirler...

Ben Çok Tecrübeli Değilim ama Kesinlikle Dişi Bu :))

ustam dişide deglde erkekte problem olabilir pasif kalması vs.

Evet erkek genleri itibariyle maalesef biraz pasif.

dişi kızıştığı zaman bu gibi durumlar olabiliyor, erkek de hazır oldukları zaman çiftleşirler...

Evet sonucta kavga da etmiyorlar iyi anlasiyorlar.

Ben Çok Tecrübeli Değilim ama Kesinlikle Dişi Bu :))

Bazi mutasyonlarin cere renklerinden cinsiyet anlasilamiyor bu yuzden terddutte kalmistim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri