Karadeniz Pet

disinin gaga kismi morarmis

selen canaydın bedel

Onursal Üye
Konu basliginda da belirttigim gibi gaga kismi morarmis fotografi aticam lutfen cevap verin arkadaslar ne yapmam gerek

İçiniz rahat olsun bazı kuşlarda kızışma döneminde olabiliyor. Bende dişilerimden birinde gördüğümde korkmuştum hatta sizinkiyle aynı renk ama sonra geçiyor.

Yok yavru degil mertcan kardesim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:10 -->-> Daha önceki mesaj 01:36 --

Sayın yolcularımız iniş için alçalıyoruz,
Lütfen kemerlerinizi takın, koltuğunuz dik, masalarınız kapalı olsun.
Bizi tercih ettiğiniz için ekibim adına teşekkür ederim, bir sonraki uçuşta görüşmek üzere.. :)

Oy ben bu güzeli yerim yerim ay çok terledim der gibi. :) Kuzum bir sorun yok gibi görünüyor.

ay çok güzelmiş bu arada
Coook tesekkur ederiz :)
İçiniz rahat olsun bazı kuşlarda kızışma döneminde olabiliyor. Bende dişilerimden birinde gördüğümde korkmuştum hatta sizinkiyle aynı renk ama sonra geçiyor.
Cok tesekkur ederim gece mandalina verdi esim elinle bi gorduk morarmayi bune ya dedik :)
Yapacağınız şey eşi yoksa eş alacaksınız, sonra gelsin yavrular :D kızışmış yani korkulacak birşey yok.
Yok esi var yumurtada yapti hepsini kirdi erkek masallah :)
Sayın yolcularımız iniş için alçalıyoruz,
Lütfen kemerlerinizi takın, koltuğunuz dik, masalarınız kapalı olsun.
Bizi tercih ettiğiniz için ekibim adına teşekkür ederim, bir sonraki uçuşta görüşmek üzere.. :)
Dimi sanki oyle der gibi durmus oy benim fotojenik kizim :p
Oy ben bu güzeli yerim yerim ay çok terledim der gibi. :) Kuzum bir sorun yok gibi görünüyor.
Sevtapim bebegim yok bisey sadece kocakafa ilk yumurtalari kirdi ikinci kuluckada gorucez artik bunlari :) mujuks benim kuzumaa

Benim dışı kusum yavruladi disi kus yavrulayinca erkek kuşum zayıfladi ve halsizlesdi neden olabilir

Son düzenleme:
Geri