petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişinin yanına erkek alacağım,çiftleşir mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fırat TORUN tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Fırat TORUN

Fırat TORUN New Member

Beğenileri:
    0
    Herkeze iyi günler diliyorum. Ayın 1 inde 6 7 aylık bir dişi aldım. Bunun yanına erkek alıp çiftleştirmek istiyorum ancak dişinin yanına erkek alınca alısmaları zor oluyormus. Ben bu erkeği çok geçmeden 10 gün sonra alsam yanı ayın 10 unda hemen alışırlar mı ?

2. Abdurrahman CENGİZ

petshoptan alacaksanız eğer oraya kuşunuzu götürün salmaya salın eşini kendisi seçsin değilse aldığınız erkekle anlaşamaz çok uğraşırsınız

3. Fırat TORUN

Fırat TORUN New Member

Beğenileri:
    0
    bu dişiiyi aldktan 10 gün sonra alacagım erkegıde bişey olurmuki. ayrıca petshopcu izin vermez böyle birseye.

4. Abdurrahman CENGİZ

verir niye vermesin sonuçta ondan kuş satın alacaksın seve seve izin verir o vermezse git başkasından al

Sayfayı Paylaş