Karadeniz Pet

Dişinin yemi dağıtması

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Besledigim disi yemlikteki yemi surekli dagitiyor. Döküyor. Akilli yemlik de dagil. Hergun degistrmem gerekiyr akilli yemlikteki yemi. Neden yapiyor olabilir bunu.

Stresten , yem seçmek için veya mineral veya vitamin eksikliğinden olabilir. Özellikle D vitamini olmak üzere multi vitamin ve mineral takviyesi yapın. Mineral için. 3 gün boyunca sade maden suyunun gazını aldıktan sonra verin.

Besledigim disi yemlikteki yemi surekli dagitiyor. Döküyor. Akilli yemlik de dagil. Hergun degistrmem gerekiyr akilli yemlikteki yemi. Neden yapiyor olabilir bunu.
Benimde dağıtıyorlar dişi ve erkek ikiside. Akıllı yemlik kullanıyorum. İstedikleri yemi arıyorlar. Benim erkek kuşum yulafı çok seviyor. Yulaf bulana kadar eşeliyor. Ben çözüm bulamadım. Akışına bırakıyorum. Döktüklerini çöpe atıyorum. Dişi kuş akıllı yemlik haznesine pisleyebiliyor.

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stresten , yem seçmek için veya mineral veya vitamin eksikliğinden olabilir. Özellikle D vitamini olmak üzere multi vitamin ve mineral takviyesi yapın. Mineral için. 3 gün boyunca sade maden suyunun gazını aldıktan sonra verin.
Tesekkur ederimm. Vitamin icin oneriniz var mi? Benim disime yumurta var demislerdi. Ona baglamistim been. Ama suan yumirta var mi yok mi onu da bilmiyorum. Disinin hangi yemi sevdigini de bilemiyroum daha 2 haftadir bende. Yem cesidini arttirmaliyim o halde? Ne dersiniz

Benimde dağıtıyorlar dişi ve erkek ikiside. Akıllı yemlik kullanıyorum. İstedikleri yemi arıyorlar. Benim erkek kuşum yulafı çok seviyor. Yulaf bulana kadar eşeliyor. Ben çözüm bulamadım. Akışına bırakıyorum. Döktüklerini çöpe atıyorum. Dişi kuş akıllı yemlik haznesine pisleyebiliyor.

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yaa ama ben doktuklerini atarken uzuluyorum. Cogu dolu yem oluyor. Dagitsin diyr normal yemlikle de yem koyuyorum onu da dagitiyo akilli yemliktekini de her gun degistrmek zorunda kaliyorum

Hiprachok olabilir , omni vit olabilir , mutavit olabilir , nekton olabilir hobi’nin amino asitli versiyonu olabilir. Ayrıca probiyotik olarak diazyme 256 da alıp kullanabilirsiniz.

Hiprachok olabilir , omni vit olabilir , mutavit olabilir , nekton olabilir hobi’nin amino asitli versiyonu olabilir. Ayrıca probiyotik olarak diazyme 256 da alıp kullanabilirsiniz.
Teskkur edrim. Peki yumurta olup olmamasi hakkinda bir fikrinizi alabilir miyim?

Ekli dosyalar

• 20171201_162617.jpg
    20171201_162617.jpg
    858.9 KB · Görüntüleme: 22
  • 20171201_164926.jpg
    20171201_164926.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20171201-195117.jpg
    Screenshot_20171201-195117.jpg
    305.7 KB · Görüntüleme: 24
Kuşta ya yumurta var yada obez. Karın kısmını görmeden yorum yapamam.

selçuk abi var var. biraz sabrederse gözde yılbaşına yavruları olur. dişi eğilip duruyor zaten. baksana bacak arası da bariz şiş. ben var diyorum bikaç arkadaş yok dedi ama bence bu kuşta yumurta yoksa hiç bir kuşta yoktur.

selçuk abi var var. biraz sabrederse gözde yılbaşına yavruları olur. dişi eğilip duruyor zaten. baksana bacak arası da bariz şiş. ben var diyorum bikaç arkadaş yok dedi ama bence bu kuşta yumurta yoksa hiç bir kuşta yoktur.
Ahahha yaa sen beni heveslendiriyorsunn bak yoksa cok uzulcem :)

Girmeyelim cunku simdi baktimda karninda sertlik var :) ama cok asagida degil. Ya bilmiyorum. Istiyorum diye ona yoruyor olabilirim ama

beğendiğime beğendim diyorum ama :D direk almadan ilk gösterdğinde ne dedim bunun için? direk al demedimmi cadı :D neyse azcık sabret. şu sıra haftada 2-3 havuçlu yumurta maması ver güçlensin kuvvetlensin ikiside

Geri