petshop

Dişiye Bi Haller oldu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tolga arslan tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. tolga arslan

tolga arslan New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim yaklaşık 4-5 aylk olduğunu tahmin ettiğim bi dişim var 3 ay önce aldık petshopçu annesinin yanından yeni aldığını söylemişti kuş yeme düşmüştü yaklaşık 4 aylık felan asıl sorum şu ben bu kuşla erkeği yokken yani kuş tekken çok ilgileniyodum ve bana alışmıştı omzumda kafamda gezebiliyodum babamın arkadaşı kuş üretiyo bize bi tane yavru 1,5 2 aylık holanda cinsi bi erkek verdi (alalı 1 hafta oldu) yan yana koyduk şimdi elimi kafesin içine sokuyorum dişi kuşum koparırcasına ısırıyo parmağımı önceden böyle değildi sizce neden böyle yapıyo ? erkekle öpüşmeye başladılar dişi erkeğin tüylerini felan temizliyo yani birbirlerine kur yapıyolar kaç ay sonra yuvalık takmalıyım sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim :)

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşlar çift olunca senden soğur birde kıskançlıktan ısırır. Dişi kuş 8-9 aylık olunca yavru alabilirsin.

3. Süleyman Aydın

Dişi kuşun yaptığı gayet normaldir. Hocamında dediği gibi dişi 8 9 aylıkken takabilirsin

4. tolga arslan

tolga arslan New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    iki üç ay daha beklemem lazım yani çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için :)

Sayfayı Paylaş