Karadeniz Pet

Dişiyi değistirmek istiyorum.

• Konbuyu başlatan erbab
  • Başlangıç tarihi
E

erbab

Guest
Iyi gunler ben disi muhabbetimi alali 6 ay kadar oldu ama halen erkege alisamadi erkek yanassada disi yuz vermiyor gozu devamli nizah, kavgada. Nijer tohumuda aldim ama buna ragmen disimde is yok. Gecenlerde disiyi degistirmek icin disiyi aldigim yere gittim adama durumu anlattim oda kusu geri alabilecegini ustune 20 tl alacagini soyleyince vazgecmistim. Simdi disiyi goturup yeni bir disialacagim bunun icin erkegide yanimda goturecegim bu defa ama erkegi disilerin kafesine koyunca hangi tepkisinden hangi disiyi sevdigini nereden anlayacagim ve diside de ne gibi tepkiler gormem gerek?

kaşıma öpme gaga tokuşturma vs çok istemişler takas için ben 5 tl verdim bende gecen hafta değiştirdim dişimi aynen siz gibiydi durumum ve ertesi güm çiftleştiler :) 4-5 gune yumurtalarım geliek inş

bende de bir dişi vardı 2 yıl oldu bizim dişi de iş yok ben de başka bir dişi aldım daha iyi anlaşıyorlar yeni dişi daha istekli yuvaya da giriyor eski dişi yi de vermeye kıyamadım o da başka kafesde duruyor bence de başka dişi al

Geri