petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkısı Hakkında Lütfen Yol Gösterin...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Paşa tarafından 25 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Paşa

Paşa New Member

Beğenileri:
    0
    Bir konu daha açmıştım. Dışkısında yem vardı hala var ancak bu sefer etrafına leke de bırakıyor ve kuşum yemden neredeyse tamamen kesildi. Yemi kırıyor ve öylece ya yemlikte bırakıyor ya da kafes tabanına. Suyuna 3 damla elma sirkesi damlattım ancak gecikmeden ilaç tedavisine başlamak istiyorum. İlaç konusunda lütfen yardımcı olun hangisini önerirsiniz? Israrla ilaç adı istiyorum çünkü bulamadım forumlarda.

Bugünkü hali:

Dünki hali:

Kırıp yemediği yemler:

2. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Artik bi veterinere mi gotursen

3. Paşa

Paşa New Member

Beğenileri:
    0
    Daha 1 günlük bir olay. Ben masraftan kaçındığımdan falan demiyorum tecrübelilerin tecrübesinden faydalanayım dedim. Ancak kuşu yolda falan yormak istemedim. Yardımcı olmayan herkese de teşekkür ederim. Yarın fakülteye kliniğe götürüyorum.

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    kum tüketiyormu kuşun? yediklerini hazmedemiyor belliki. Ayrı bi kapta kuş kumu vermeniz lazım yediklerini sindirmesi için

5. Paşa

Paşa New Member

Beğenileri:
    0
    Var hocam kumu. Ancak hastalık olduğu belli. Yemi kırıp yutmuyor öylece bırakıyor çok nadir yuttuğu oluyor. Avucumda verip daha yakından gözlemledim. Yarın fakülteye götürecem sonucu yazarım

6. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Aynen oyle hastalik kesin gotur olurmu sonra noldugunu yaz uzuldum cunku yardim edemedim ama ciddi bisi oldugu yaziyo heryerde sindirim ile ilgisi yoktur:(

7. Paşa

Paşa New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim. Keyifli, sağlıklı hobiler dilerim. Yarın yazarım dediğim gibi.

Sayfayı Paylaş