Karadeniz Pet

Dışkısına bakarmısınız

ALPER ÜNAL

Yeni Üye
hayırlı akşamlar arkadaşlar, kuşumun dışkısına bakar mısınız ben ishal olduğunu düşünüyorum. İlk başlarda dışkı sıvı haldeydi, petshop'un önerisiyle "isadur" adlı ilacı 2 gün kullandım geçmedi daha sonra veteriner hekim "Cesamolin" diye bir toz verdi 4 gün kullanmamı söyledi. Dışkı resimdeki halini aldı. işin ilginç yanı sabahları dışkısı sıvı halde fakat akşamları resimdeki halini alıyor biraz düzeliyor. Hatta dün gece tamamen düzelmişti. Kuşum çok hareketli, oynuyor, konuşuyor halsizliği yok iştahı çok iyi bol bol yiyip içiyor. Acaba başka bir problemi olabilir mi ? Önerileriniz nelerdir.
IMG_20151006_211455.jpg
IMG_20151006_211424.jpg

Az bi ishalligi var gibi bencede bi duzelip bi bozuluyosa ya cereyanli bi konumda yada yedigi ictigi birseyde sikinti var...

Yemine aspur karıştırıp veya aspuru ayrı bir kapta verebilirsiniz. İshale faydası olur.

ISLAK VEYA NEMLİ kalmış yeşillik sebze verdiyseniz ondan olabilir uğur beyde söylemiş sade aspur ishale iyi gelir kızıl dal darı ve petshoplarda isal ilaçlarıda mevcut sızın kuşunuzun durumu suan cok kotu değil gibi kısa zamanda duzelir gecmiş olsun...

Apsur iyi geliyor benim kuşta suyla oynamayı,her şeyi diş atmayı-yemeyi çok seviyor.Dışkıda buna benzer çıkıyor.eline al kanarya yemi yedir gün içinde düzelme olur.

İlacı kesip Avisol vitamin vereyim mi bikaç gün kimisi vitamin çok verirsen ishal yapar diyor. Bir de yemliğini çıkarsam sadece aspur versem zararı olur mu yoksa kendi yemiyle mi karıştırayım.

Geri