Karadeniz Pet

Dost Pet Shop'dan Alışveriş Yapacak Olanlar Okusunlar

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Merhabalar,

/  DOST PET SHOP firmasından online alışveriş yapacak olanların bu konuyu okumalarında fayda var. Bazı forumlarda şöyle şikayetler gözüme ilişti bende sizlerle paylaşıp bilgilendirmek istedim.

1. şikayet
Sinan ÖZKAYA;
merhaba arkadaşlar 2 gün önce iki çift kuşlarım için dostpetshop tan sipariş ettiğim 1kg cede mamanın son kullanma tarihi 09.2013 . Açıkçası pek alternatif satan bulamadığımdan ve daha önce olumlu yorumlar okuduğumdan çok fazla tereddüt etmemiştim ama bence bu tür işlerde insanları uyarmaları gerektiğini düşünüyorum.Ayrıca yine 10 adet tahta yuvarlak tünek sipariş vermeme rağmen yatsı tünek göndermişler . Maddi olarak belki çok yüksek meblalar değil ama ben kullanmayıp çöpe atacağım şeye para vermek zorundada değilim
Kısacası o siteden cede mama alacak arkadaşlar tarihini sormayı ihmal etmeyin diye uyarmak istedim.

2. şikayet
Ahmet KARA;
aynı site de ben de aynı problemi yaşadım cede mama konusunda, ayrıca 12 mm'lik tünek yerine 10 mm'lik tünek gönderdiler, havalarda ısındı, kuşlarda mama yemiyor, buz dolabında saklıyorum, umarım sıkıntı olmaz...

3. şikayet
Ersin BEDİR;
Ben de OPTİ BREED vitamin aldım. sanırım 40 TL idi. Ürün elime ulaştı. Son kullanım tarihi 10/2013. firmaya telefonla ulaşmaya çalıştım ama cevap veren olmadı. Tekrar tekrar arayacam. Çok büyük meblalar olmadığı doğru ama neden oldun ki böyle şeyler.

Yerinde bir uyarı olmuş ustam teşekkürler.

Adamlar Hakkıyla iş yapmıyorlar. Uyarın için teşekkürler Muhammet abi

Hakkıyla iş yapmak zorlarına gidiyor ki, son kullanma tarihi bitecek ürünleri dayıyorlar tüketiciye dikkatli olmak lazım aslında bu tür durumlarda ama her ne kadar dikkatli olsakta yine de kanıyoruz. Bilgilendirme için sağolasın Muhammet eyvallah