Karadeniz Pet

Dualarınıza İhtiyacım Var

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
Arkadaşlar neden bu saati bekledim bende bilmiyorum açıkçası.

Bugün, gün içerisinde tayin isteğim sonuçlanacak yaklaşık 6 aydır ayrı kaldığım aileme kavuşacağım tayin isteğim olumlu sonuçlanırsa. Ağrı Doğubayazıta 4 yılımı verdim zor günlerim geçti ama son 6 ay sanırım en zoruydu.

Dualarınıza ihtiyacım var Rabbim bizi beklediğimizden yoksun bırakmasın inş.

Arkadaşlar neden bu saati bekledim bende bilmiyorum açıkçası.

Bugün, gün içerisinde tayin isteğim sonuçlanacak yaklaşık 6 aydır ayrı kaldığım aileme kavuşacağım tayin isteğim olumlu sonuçlanırsa. Ağrı Doğubayazıta 4 yılımı verdim zor günlerim geçti ama son 6 ay sanırım en zoruydu.

Dualarınıza ihtiyacım var Rabbim bizi beklediğimizden yoksun bırakmasın inş.

inşallah gönlünüze göre bir yer olur :)

Allah gönlünüze göre versin. Hayırlısı ile istediğiniz tayin olur inşallah

Allah gönlünüze göre versin inşaallah Mustafa Bey, gönlünüzdekini de size ve ailenize hayırlı eylesin.
En kısa sürede ailenize kavuştursun.
Sizin bir Yozgat durumu vardı, Yozgat'ı mı tercih etmiştiniz?

Hadi hayırlısı Ustam iyi haberlerini bekliyoruz

Yaklaşık 3 sene doğuda zorunlu hizmette bulundum. Doğubeyazıt'a da tayinim çıktı ama gidemeden Diyarbakır'a atadılar. Son yaşanan olaylar yüzünden epey korktum ve süresiz izne çıktım ve istifa etmeyi düşünüyorum. Allah yardımcınız olsun. İnsan evinden ailesinden uzak olunca gidilen yer cennet olsa çekilmiyor.

Allah gonlune gore versin ustam... Gurbet zordur bilirim, 3 sene yurtdisindaydim. yasayan bilir...

Maşallah imreniyorum size ben de atansam da böyle konularla ugrassam Rabbim gönlünüze göre versin inşaallah

allah gönlünüze göre versin

Son düzenleme:
Mustafa ustam son durum nedir..Insallah hersey istedigin gibi olur.

hayırlısı olsun inşallah istediğiniz olur.

Yaklaşık 3 sene doğuda zorunlu hizmette bulundum. Doğubeyazıt'a da tayinim çıktı ama gidemeden Diyarbakır'a atadılar. Son yaşanan olaylar yüzünden epey korktum ve süresiz izne çıktım ve istifa etmeyi düşünüyorum. Allah yardımcınız olsun. İnsan evinden ailesinden uzak olunca gidilen yer cennet olsa çekilmiyor.

Aynen öyle.Ben de 17 yıl çalıştığım mesleğimden tayin sebebi ile istifa ettim.8 ay oldu.Şimdi başka bir yerden haber bekliyorum.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk