Karadeniz Pet

Dün açtim konu hamilemi diye bugun yumurta geldi

Neslihan1

Meraklı Üye
İyi forumlar arkadaşlar dün akşam konu açmıştim kuşum hamilemi diye ve az önce gördüm bir tane yumurta gelmiş çok mutlu oldum bu mutluluğun tarifi yok bu saatten sonra benim ne yapmam lazim vede nasil beslemem tecrubeli arkadaşlar yardımci olurlarsa çok sevinirim

İyi forumlar arkadaşlar dün akşam konu açmıştim kuşum hamilemi diye ve az önce gördüm bir tane yumurta gelmiş çok mutlu oldum bu mutluluğun tarifi yok bu saatten sonra benim ne yapmam lazim vede nasil beslemem tecrubeli arkadaşlar yardımci olurlarsa çok sevinirim
Hayırlı olsun gözünüz aydın [emoji4] yuvalığı ve kafesi rahatsız etmeyin artık kendi hallerine bırakın mümkünse günlük olarak sularını değiştirin kalamar kemiği yoksa kafese mutlaka kalamar kemiği asın bugünden itibaren not alın tarihi 1 hafta 10 gün sonra yumurta kontrolü yapın boş mu dolu mu diye 20 gün sonra da inşaallah yumurtadan çıkar

Hayirli olsun gozun aydin bundan sonra bol bol yavru alirsin kuslari rahatsiz etme fazla yuvaligi acma 2-3 gunde kontrol et mama ile takviye yap kuslara

Geri