Karadeniz Pet

durgun dişi

Mehmet Nuri Alkayış

Emektar Üye
arkadaşlar dişi kuşum ilk kuluçkasın da 4 yumurta yaptı tabi çok kötü oldu ama diğer dişiler üzerine 2 veya 3 kuluçkayı geçiriyorlar bu dişi ise 4 yumurtadan sonra durgunlaştı iyice hiç kuluçka geçirmedi neden böyle oldu??? ölmesinden çok korkuyorum erkek sürekli dişiyi besliyor ve ilgi gösteriyor ama o ilk kuluçkadan sonra erkek ten uzaklaştı durmadan erkeği dövüyor dişi her zaman dalın üstünde tek ayak üzerinde bekliyo neden böyle bi yardım edin dışkısı da normal mama vitamin eksiksiz veriyorum ama kuşlarım dan sadece o öyle oldu bu ilk kez başıma geliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

cevap veren yokmu_???

Dişi Kuşlar Zaten Genetik Olarak Durgun Aptal Olur
Hastalık Varsa O Ayrı Bir Konu

Dişi Kuşlar Zaten Genetik Olarak Durgun Aptal Olur
Hastalık Varsa O Ayrı Bir Konu

sanırım ya ben anlatamadım ya siz anlamadınız diyorum ki diğer dişim 3 kuluçkasın da o ilk kuluçkadan sonra bir daha yumurta yapmadı 2 aydır ses çıkarmıyor hareket etmiyor yemini erke veriyor o ise hep tek ayak üstünde dalda öylece üflesen ölcekmiş gibi duruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:24 --

bu nasıl bi açıklamadır ozan nerden vardın bu kanıya :D

bende katılıyorum

ozanın açıklamasına göre bi dişiye rastlamadım daha bendekiler tam bi fırlama :D

Bir veterinere danışmanızı götürmenizi öneririm.

mehmet 2 aydır böyle diyosun bence veterinere götür baksın 2 aydır bu haldeyse ciddi birsey olabilir

sanırım ya ben anlatamadım ya siz anlamadınız diyorum ki diğer dişim 3 kuluçkasın da o ilk kuluçkadan sonra bir daha yumurta yapmadı 2 aydır ses çıkarmıyor hareket etmiyor yemini erke veriyor o ise hep tek ayak üstünde dalda öylece üflesen ölcekmiş gibi duruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:24 --

bende katılıyorum

Yeliz Hanım Bu Konuyu Okurken Dişi Kuşum Beni Çok Sinirlendirdi O Sinirle Yazdım :)
Eve Yeni Bir Kuş Getirdim Kendisi Sanki Kartal Getirmişim Gibi Öyle Bir Bağırdıki Anlatamam

Geri