Karadeniz Pet

Düşük Bütçeli Kafes Yapımım

Var Mustafa bey annemin baskılarıyla Onuda yaptım :)
a9bee611a64667f2f22ede88dd63f5c9.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Guzel olmus.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize saglik cok guzel ve estetik olmus. Kuslariniz da cok guzel Maşallah diyelim

Cok teşekkür ederim

Şahane olmuş gercekten emeğine sağlık ne mutlu canlının her türlüsüne değer verenlere

Çok güzel olmuş elinize sağlık bende bi heveslendim :)

Çok güzel olmuş elinize sağlık bende bi heveslendim :)

Teşekkür ederim.Bende burdan görüp heveslenmiştim.
İmkanınız varsa yapın derim.Hem fiyatları normal kafeslere göre uygun hem kuşlar rahat ediyo.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.Bende burdan görüp heveslenmiştim.
İmkanınız varsa yapın derim.Hem fiyatları normal kafeslere göre uygun hem kuşlar rahat ediyo.

Şimdilik yeniyim zamanla girişebilirim ancak o zaman sizden bilgi alırım sakıncası yoksa :)

Merhaba arkadaşlar

Yaklaşık 2 buçuk ay önce muhabbet kuşu beslemeye başladım ve onlara çok alıştım onlarla ilgilenmek beni Mutlu ediyo ve tabiki onlar için bişeyler yapmak.

Geçen hafta kuşlarımın kafesinin küçük olması, büyük kafeslerin oturduğum yerde pahalı olması ve kuşların olduğu odanın geceleri ısısının düşmesinden dolayı onlara kafes yapmaya karar verdim.

İlk önce burdaki konularda gördüğüm BST kafesten 60x40 kafes ön teli ,60x40 ızgara ve tavanın siparişini verdim
f1c979380b7685206da9708a0ef06b6f.jpg

Daha sonra elimde bulunan eski mutfak dolaplarını tellere uygun kestim
639e21097de4b1371cf187bb40e90a07.jpg

Aydınlatma için yine elimde bulunan LED'leri kullandım 12v.luk adaptörle çalıştırdım
567d09d0ee119b0151f24dada8cb81d2.jpg

Toplamda 38malzemeler+7 lira kargo ücreti olmak üzere 45 liraya malettim artık rahatlar.

Burdaki herkesin emeği var bu kafesin üstünde hepinize teşekkür ederim.Yorumlarınızı ve önerilerini bekliyorum.
Saygılar.
04f63d823ce577582626be2e8a9c8189.jpg
045e371ee5f141f2ccb6ed9ce5dabcc9.jpg
d7b4bf2f237795690e85b94185d49538.jpg
239c4e195ab0af84b44994cd4c88ac05.jpg

öncelikle hayırlı olsun emeğinize sağlık ben bu malzemeleri nereden hangi siteden tedarik ettiniz onu öğrenmek istiyorum ızgara vs

öncelikle hayırlı olsun emeğinize sağlık ben bu malzemeleri nereden hangi siteden tedarik ettiniz onu öğrenmek istiyorum ızgara vs

Teşekkür ederim Kaan bey.Bst kafes diye yazmıştım.Arama motoruna direk *Bst kafes*yazın çıkıyor.Kargo ile 2 güne yolluyorlar .

cok guzel olmusss.bayildim.ama bizim burda zaten genis bir kafesi kirk tl ye buldum ben bulamasaydim inanin yapardim.sizi tebrik etmek istiyorum.sahanesiniz!

cok guzel olmusss.bayildim.ama bizim burda zaten genis bir kafesi kirk tl ye buldum ben bulamasaydim inanin yapardim.sizi tebrik etmek istiyorum.sahanesiniz!

Teşekkür ederim.Şanslıymışsınız benim oturduğum yerde en küçük kafesi 40 tl ye satıyorlar.

Elinize sağlık gayet güzel olmuş ama yuvaliginiz biraz küçük kalmış ona da bi kendiniz yapabileceğiniz bir şey yaparsanız bence daha güzel olur..

Elinize sağlık gayet güzel olmuş ama yuvaliginiz biraz küçük kalmış ona da bi kendiniz yapabileceğiniz bir şey yaparsanız bence daha güzel olur..

Teşekkür ederim Süleyman bey yuvalığı büyütücem dediğiniz gibi
1a62e43337f5e6ed7f25b4bd849de8d7.jpg

Bu folluktan aldım 2 tane buna göre yapıcam yuvalığı.

Teşekkür ederim Süleyman bey yuvalığı büyütücem dediğiniz gibi
1a62e43337f5e6ed7f25b4bd849de8d7.jpg

Bu folluktan aldım 2 tane buna göre yapıcam yuvalığı.

İdeal bir yuvalik hayırlı üretimler olsun..

Geri