Karadeniz Pet

E Vitamini Hk.

Murat NUR

Paylaşımcı Üye
Daha önce benzer mi konu açmıştım ama kullandığım ilaçların içerisindeki e vitamini oranı düşük. ayrıca üreticiler multivitamin ile e vitaminini birlikte kullanabiliyorlar.
Nekton E & Nekton S yada Hobi E & Hobi S gibi

Araştırmalarıma göre E vitamini faydaları
- sprem kalitesi
- yumurta doluluk oranı
- kuşun muhtelif yerlerindeki su toplaması şişlik
- bağışıklık sisteminin güçlenmesi
- kızıştırmada da önemli bir etkisi varmış
- böbrek ve karaciğer dostuymuş...

benim ilgimi çeken kısmı kuşları kızıştırması. kullanan arkadaşlar memnun mu, öneriyor musunuz.

Düşündüğüm markalar:
Nekton - Hobi - Happy pati

Hobi e ve s kullaniyorum ama daha yeni basladim sayilir. Daha haraketliler sanki ama sonuc icin daha erken

Hobi e ve s kullaniyorum ama daha yeni basladim sayilir. Daha haraketliler sanki ama sonuc icin daha erken
hobi nin fiyatı uygun ayrıca firmadan daha önce yaptığımdan memnun kalmıştım eğer öneriler beni almaya yonlendirirse bende sizin gibi ikisini birlikte alacam muhtemelen. siz netten mi aldınız yoksa bulunduğunuz yerde petshoplarda da satılabiliyor mu.

Bulundugum yerde bunlari bulmak ne mumkun. [MENTION=16972]Hobipet[/MENTION] ten aldim iletisim numaralari var. Isterseniz arayin, isterseniz burdan yazin size muhakkak donerler. Ben de bilincsiz bir sekilde aramistim ve Hobipet in konusmalari mantikli ve ikna edici geldigi icin, bir cok urunumu ordan aldim.

Geri