Karadeniz Pet

El Yapımı Kafesim

Tava için nasıl bir şey düşünüyorsunuz acaba.

Şimdilik arka dan tek sıra tel kesip plastik kontraplak gibi bişey koymayı planlıyorum. Bursaya gittiğimde orda galvanizden tava yaptırıcam. Benim ölçülerde hazır tava bulmak zor gibi. Bi öneriniz var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

Çatımız tamam
kafeste tamamdır geriye sadece taban icin plastik kontraplak ve güvenilir bir yerden bir çift kuş bulmak kaldı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:22 --

Malzemelerimde geldi

Taban için ızgara

Son düzenleme:
Önder son hali gayet güzel olmuş. Tava işini de hallettiğin zaman çok iyi olacak. Tabii daha da önemlisi içini dolduracak güzel çift kuşlar.

İşte yetenek bu olsa gerek maşallah gerçekten çok çok güzel olmuş hayırlı ugurlu olsun

Şimdilik arka dan tek sıra tel kesip plastik kontraplak gibi bişey koymayı planlıyorum. Bursaya gittiğimde orda galvanizden tava yaptırıcam. Benim ölçülerde hazır tava bulmak zor gibi. Bi öneriniz var mı?

Elinize sağlık çok güzel olmuş. Tavayı dediğiniz gibi kendi ölçülerinizde özel olarak yaptırmanız gerekecek. (Uğraşırım derseniz dolaplardaki çekmece gibi bir sistem yapabilirsiniz. Kafesinizin alt ölçülerine göre hazırlayacağınız bir kasanın içinde ileri geri giden bir çekmece olabilir.)

Önder son hali gayet güzel olmuş. Tava işini de hallettiğin zaman çok iyi olacak. Tabii daha da önemlisi içini dolduracak güzel çift kuşlar.
Sağol abi. Kafesin kendi tabanı var telden. Bu yaptığım ızgarayı tabanın içine oturttum aynı zamanda tava gibi dışarı çekilebilecek. O ızgarada kulalndıgım beyaz parçayıda tabelacıdan aldım. temizliği kolay plastik gibi bi parça. tava yaptırana kadar işimi görür heralde. Kuşlarıda Ercan abiden almaya çalışıyorum hayırlısı bakalım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:39 -->-> Daha önceki mesaj 11:37 --

İşte yetenek bu olsa gerek maşallah gerçekten çok çok güzel olmuş hayırlı ugurlu olsun
Çok sağol abi örnekleri göre göre bişeyler yapmaya çalıştık :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:39 --

Çok güzel oldu gerçekten, hayırlı üretimler olsun..
Gazete kağıdı olmasa da olurdu. :)
Sağol abi. Herşey tamam bir kuşlar eksik onuda petshoptan almamakta kararlıyımda araştırıyorum :) Gazeteyide öylesine koydumda temizlik durumuna göre bişey ayarlıcam ızgarayı yıkamadan direk onu değiştireyim diye :)

mukemmel bir iş çıkarmışssınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

harıka bir çalışma görünüyor hocam

mukemmel bir iş çıkarmışssınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

harıka bir çalışma görünüyor hocam

Teşekkürler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:33 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

Tavayıda bugun yaptırdım 40*57,5 cm kenarlar 2 cm kulp olacak kısım 3 cm 10 tl verdim.

hayırlı olsun güzel olmuş son halinide merak ediyoruz :D

Güzel görünüyor. Ellerinize sağlık.

Emek verilen herşey başka güzel emeğine sağlık kardeşim

Sağolunn buda son hali

Muhteşem olmuşş uf be süper eline sağlık.Helal olsun.

sağolun kuşlarımada kavuştum sonunda :D

Tek kelimeyle harika olmuş.

Sağolun :)

güzel bi kafes olucaga benziyor :D

Kuşlar içindeyken de görsek? :)

Geri