petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

El yapımı muhabbet kafesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve YakupEmsalsiz tarafından 15 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Satış işlemi tamamlandı konu kapatılabilir (Bazıları na Kapak oldu )

#1 YakupEmsalsiz, 15 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 21 Mayıs 2016
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Hayırlı alışverişler.

3. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Eyvallah Sağol

4. Hsyn045

Hsyn045 New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı alışverişler...

fakat şöyle bir durum var ahşap bitlenme yapıyor. nereden biliyosunuz dersenizde kendim kullandım salmada 2 kuşum bitlenmişti. yani ne kadar temiz olursa olsun bit-pire çabuk kapıyor, ahşap.

#4 Hsyn045, 15 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 15 Mayıs 2016
  5. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam bi yıldır kullanıyorum Hiç öyle bir sorun yaşamadım çok şükür temizlik önemli eğer belirli periyotlarla temizlik yaparsan tamamdır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:27 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

Guncellll

6. Muhabbet111

Beğenileri:
    0
    Kafesin bantlarla ayakta duruyormus gibi bi gorunumu var, saglamligina kefilmisiniz? Fiyati uygun olsada alip 1 2 ay sonra kirilacaksa onemli degil uygun olmasi. Birde yemlik seviyesindeki naylonlar ne icin? Onlari kemirecektir kuslar.

Birde bit konusunda ahsapta bit olusma ve uremesinin daha hizli oldugunu herkes bilir. Iyi bakildigi surekli alt degisimi vs yapildigi surece bir sorun olacagini sanmam. Ama metal kafesi alip kaynar suya gömebiliyoruz, bu ahsabi kaynar su ile yikamaya kalksak her tarafi sisecek belki kullanilmaz hale gelecek.

Yanlis anlasilma olmasin el emegi ugrasmissiniz, ama bu kafesi sattiginiz kisinin yasayabilecegi sikintilari seffafca yazmak istedim yanlis anlasilma olmasin ltfn.

#6 Muhabbet111, 17 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 17 Mayıs 2016
  7. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Eyvallah hocam ben kafese kefilim kendim yaptım 1 yıl kullandım sağlam MDF den yapıldı 1 yıl kuş baktım içinde en ufak bit pire sorunu yaşamadım haftada bir aspirin ile silip temizledm hâlâ şişme felan olmadı laylonlari kendim kafam esti yaptım amaç ugrasmak

8. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    738
    güzel kafes materyal i sunta gibi duruyor ama mdf ise daha iyidir tabi bit vs.. konusunda.
    alana da satana da hayırlı olsun

9. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Eyvallah Sağol hocam gayet kullanışlı her hangi bit pire sorunu yaşamadım alan arkadaşın pişman olacağını sanmıyorum birde yanlış anlamayın ordan burdan duyma laflar la satışa engel olan insanlar var alacak arkadaş gelir bakar beğenir alır tertemiz kafes üstüne basa basa söylüyorum 1 yıl kuş baktım içinde en ufak bit pire sorunu yaşamadım haftada bir aspirin ile silip temizledm kullandım

10. Muhabbet111

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşuna EV alacak biri, nelere dikkat etmesi gerektigini bilmeli. Belkide burada bu muhabbetler donmese alacak kisi alip su ile yikayacak ve problem yasayacak. Sizin satisinizin olup olmamasinda beni etkileyen bir durum yok iciniz rahat olsun.

Ayrica sunuda soylemekte fayda var 1 sene boyunca olmamis olmasi birdaha olmasinin imkansiz oldugu anlamina gelmez.

Kaldiki bence metaldense kuslarin daha dogal hissedebilecegi ahsap mdf gibi metaryeller onlar icin daha iyi. Ama alacak kisi avantajlarini dezavantajlarini bilmeli. Siz zaten kafesin nekadar guvenilir bir kafes oldugunu anlattiniz musaade edin bizde olasi riskleri yazalim.

Alacak arkadasa simdiden hayirli olsun konuyu amacindan saptirmak istemem. Guzel el emegi goz nuru bir kafes.

11. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlısı olsun.
    Ben fiyat konusuna ve malzeme seçimine birşey söylemek istemiyorum. Arkadaşlar yeterince konuşmuş. Bence bu kafes hiç kullanışlı değil. Tamam el emeği göz nuru. Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş. Ama orasından çivi, burasından tel sarkıyor. Benim fikrim böyle bir kafesi alan çıkmaz. İsterse fiyatı 20 lira olsun. Sen emek vermişsin, kullanmaya devam et bence. Belki de üzerinde değişiklikler yaparsın.

12. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam yanlış anlamayın diye diye satışa engel oluyorsunuz kimsenin kalbini kırmak istemiyorum herkes işine baksın c
    Böyle şeylere gerek yok sizin ilaniniz olunca over öve bitiremiyosunz

13. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Yakup, doğruları söylemeyelim mi?
    Bu kafesi kimse alıp ta eve koymaz. Anca yapan kullanır. Kusura bakma hiç bişeye de benzemiyor. 60 lira paraya da 2 tane çifthane alınabilir. Biraz piyasadaki kafesleri araştır istersen.

14. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    İşine gelen ordan alır sadece bu ilan için demiyorum bir sürü ilan koydum bu siteye hep olumsuz yok şu niye böyle şu niye şöyle bilmem ne ama çok şükür bütün kuşları değerinde sattım tabi başka sitelerde bu sayfaya ihtibarim kalmadı cakallik diz boyu yanlış anlamayn

15. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Benim amacım ilanı baltalamak değil Yakup. Demek istediğim bu kafesi kullanmak için yapmışsın kullan. Fikrim bu yönde.

16. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Eyvallah Sağol hocam kuş olmadığı için bakmayı düşünmüyorum ve kafesi De sahiplendirmek istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 13:13 --

Hahahhahahahaha

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş