Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Maması Ev Üretimi Özel El Yapımı

Serkan ERKAN

Onursal Üye
MUHAMMET ÇELİK İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.. BEN SATMIYORUM..

Arkadaşlar daha öncede böyle bi konu açıp mama hazırlayamayan yada hazırlasa da kuşlarının yememesinden şikayet eden arkadaşlar için mama ilanı açıp birçok arkadaşa mama yollamıştım..Şimdi formumuza özel yeni ilanımla sizlere mama içeriğiyle birlikte sunmak istiyorum..Bu ilan kesinlikle kar amaçlı açılmıyor bunu bilmenizi isterim ( belkide zarar olabilir ).Amacım çifti olan arkadaşlar kuşlarının daha hızlı yavrulaması yada tek besleyen arkadaşlarında sağlıklı bir şekilde büyütmelerini sağlamak için açtığım bir ilandır..

Bu kuru mamayı dolaplarınızda uzun süre ( 4 5 ay ) saklayabilirsiniz..Kesinlikle bozulmaz..

Mamayı kullanırken kuş sayınıza göre ilave olarak sadece yumurta ve havuç rendelemeniz yeterli olacaktır..

Kafeslerde 6 8 saat kalabilir yumurtalı haliyle..

İçerisinde kokulu malzemeler olduğu için kuşların ilgisini çekiyor ve afiyetle yiyorlar..Hiçbir zararlı malzeme kullanmıyorum..Uzun yıllardır yaklaşık 3 seneyi aşkındır kendi evimde hobi amaçlı çiftlerimi besliyorum ve yavru alamadığım kuş yok diyebilirim..aldığım yavrularımdan da hiç sağlıksız olan kuş olmadı sebebi temiz bakım düzenli yem ve su değişimi ve bu mamalarım sayesindedir..Ne olursa olsun haftada en az 3 kez bu mamalarımdan kullanıyor hep faydasını gördüm..Bu yüzden sizlerinde kullanmasını isterim..Tabii kendi yaptığınız mamalarınızı kuşlarınız yiyor ve besin değeri yüksek ise almanıza gerek yok zaten..

İçeriği aşağıdaki gibidir ;

ballı muzlu bebek bisküvisi

etimek

nijer tohumu

organık kurutulmuş meyve karışımı

12 vitaminli bebelac pirinç unu

bira mayası

diazyme 256

keçi boynuzu tozu

irmik,mısır unu

ceviz ve fındık

tarçın ve koku vermesi için vanilin..

ve bikaç özel karışım ile hazırlıyorum toz haline getirip paketler halinde teslim edeceğim..

Paket fiyatları isteğe göre değişir..

Kısacası ne kadarlık isterseniz o kadarlık taze taze hazırlar teslim ederim..Teslim koşulları cebeci ankaray dikimevi son duraktan teslim ederim..Yada adresine isteyenlere kargoya verebilirim..Ortalama 3 4 tl kargo parası tutuyor..Anlaşmalı kargo ile gönderiyorum..

Kuru mamanın resimler :

mwrz8g.jpg

2hx2r9.jpg

ellerine saglık serkan ustam gayet saglıklı gözüküyor karışımlara bakarak...

kardeşim emeğine sağlık bu mamayıda yiyip yavru vermeyecek kuş göremiyorum ne ararsan yararlı bütün şeyler mevcutiçinde hayırlı satışlar tavsiye ederim yavru alamıyorum dien arkadaşlara.

Teşekkürler arkadaşlar elimden geldiğince en iyi şekilde yararlı malzemeler ile bol vitaminli mama hazırlamak istedim..

saygılarımla..

İşte budur beklenen mama satışı ilanımız aktif oldu nihayetinde :) Serkan abimin bu mamasından kesinlikle ama kesinlikle alıp kuşlarınıza vermenizi şiddetle tavsiye ediyorum.. Bu mamayı alıpta kuşlarına veripte yavru alamıyorum diyen birilerini henüz görmek nasip olmadı :) Hayırlı satışlar diliyorum Serkan abim :)

muhammet bi kuşda sen besle artık sattın nevarneyok

Teşekkürler Muhammet kardeşim umarım faydalı bir konu olmuştur ve herkeze yardımım dokunur..Konu ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları paylaşabilirsiniz yada bana öm atabilirsiniz..

teşekkürler abi..

elinize sağlık...hayırlı satışlarınız olsun...

hayırlı olsun serkan abim..

mrb serkan kardeş kilo bazında almayı düşünüyorum bende 100 cifte yakın kuş var fiyatta nekadar yardımcı olabilirsin

serkan kardeşim kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır size

Serkan abi kendi hazırlamış olduğum sos bitsin birde senin mamandan alıcam :) Hayırlı olsun eline koluna sağlık

herzaman kardeşim ne zaman istersen hazırlar yollarım adresine..

serkan kuşların kızışmasında yardımcı olabilecek az miktarda mama hazırlayabilirmisin.

tabii Ali abi gerekli bilgilendirmeyi ö.m olarak attım nasıl istiyorsan cvp yaz ona göre ayarlayım taze olarak..

mrb serkan kardeş kilo bazında almayı düşünüyorum bende 100 cifte yakın kuş var fiyatta nekadar yardımcı olabilirsin

Taner bey öm olarak mesaj attım kontrol edip dönüş yaparsanız gerekli gönderim yapılır..

vay ben bu konuyu kaçırmışım maşallah Serkan usta tarif sağlam bir ara denemek lazım ama şimdi birde senn elinin ayarı lazım hayırlı satışlar olsun bu mamanın tarifi aslında tecrübenin tarifi arkadaşlar tavsiye ederim

Geri