petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ele alışma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BerkayBaran tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. BerkayBaran
    Gizli

Kuşum elimi çok ısırıyor resimlerini koymuştun 1 buçuk-2 aylık denildi ele alıyorum bir ısırıyor köpek gibi şu zamana kadar 2 köpek besledim 1 rot 1 boxer böyle hainde bir ısırma görmedim resmen koparmak için ısırıyor işaret parmağım ile baş parmağım arasındaki yumuşak dokuyu bir tutuyor ben onu bırakıyorum o elimi bırakmıyor havada sallanıyor hala ısırıyor nasıl alıştırırım elime yemle filan alıştırmaya çalıştım ama olmadı yardımınıza ihtiyacım var teşekkürler.

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    bendeki dişilerden biride aynı şekilde elime ilk aldığımda aldım dahada sürmedim elimi böyle ısıran bi muhabbet görmemiştim hiç zor kurtardım elimi kuştan :)) Jako papağanım bile öyle ısırmıyordu :)

4. BerkayBaran
    Gizli

Erkek kuş erkek resimlerinide koydum burhanda erkek dediler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 18:17 --

Yardım yokmu ?

Sayfayı Paylaş