Karadeniz Pet

En iyi Yem Markası ? ( Versele Laga hariç.Bulamıyorum çünkü)

timesinfinity

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Yaşadığım yerde Versele Laga bulmakta zorlanıyorum.Online olarak da alamıyorum.Çünkü 75 TL ve üzeri genelde kargo bedava oluyor.Tek kuş baktığımdan o kadarlık ihtiyacım yok.
Sizin önerebileceğiniz,kullandığınız en iyi yem hangisidir?? Vitakraft artık burada üretildiğinden pek güvenim yok ona.Farklı marka fikri olan?
Teşekkürler.

Bende goldwings premium kullaniyorum 1 tane olan kuş şuan 9 oldu oyuzden kaliteli açık yem alıcam artık yem dayanmıyor çünkü

Vesele laga bulamıyor iseniz internetten de sipariş verebilirsiniz. Alternatif bir fikir olsun..

Gold Wings Budgies tavsiye ederim. İyi bir yemdir. http://www.goldwings.com.tr/en/urunler/detay/12/for-budgies
İnternette de Versele Laga bulamıyorum :) Kapıda ödeme ile almam lazım.Genelde 75 TL üzeri kargo bedava.O da bana uymuyor.50 tl üzeri kargo bedava olan ,kapıda ödeme bildiğiniz bi site varsa tavsiyenize açığım :)
Gold Wingsi araştırıcam,teşekkürler.

İnternette de Versele Laga bulamıyorum :) Kapıda ödeme ile almam lazım.Genelde 75 TL üzeri kargo bedava.O da bana uymuyor.50 tl üzeri kargo bedava olan ,kapıda ödeme bildiğiniz bi site varsa tavsiyenize açığım :)
Ücretsiz kargo bulunur da kapıda ödeme biraz zor aklımda olsun

Ayrıca kredi kartı olmasada olur hesap kartı varsa onlada alışveriş yaparsınız

Hani bilginiz yoktur diye söyledim[emoji4]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ücretsiz kargo bulunur da kapıda ödeme biraz zor aklımda olsun

Ayrıca kredi kartı olmasada olur hesap kartı varsa onlada alışveriş yaparsınız

Hani bilginiz yoktur diye söyledim[emoji4]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam kapıda ödeme ya da havale yapabilirim ancak.Çok şey istiyorum ama hehe :)

Maalesef bilmiyorum ama şöyle bir ihtimal var; Gittigidiyor ya da sahibinden.com a bakın isterseniz. Veyahut benzeri satış sitelerine. Satan kişilere mesaj atın. Durum dahilinde size yardımcı olacak birileri muhakkak çıkacaktır diye düşünüyorum. Kolay gelsin. :)

deli nature ve covey 67 var ama onlarıda bulacağınızı sanmıyorum , vivid de iyidir

Deli nature iyiymiş ama çuval yemmiş o da .Off offf,araştırmaya devam:)

Wunder Vogelle ilgili bi fikriniz var mı? Petshop çok övdü ama yerli ürün sanırım

N11 de kargo ücreti yok diye biliyorum oraya da bak

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri