Karadeniz Pet

enteresan

gokhan34

Meraklı Üye
Benim 10 aylik albino muhabbetim var tek suan.cok akillidir.kafesin altina serdigim gazeteyi yiyor.ve gazete gordumu kaldirmaya calisiyo veya yiyo yutuyo olmadi parcalayip suluguna dolduruyor.sizce problem nedir

Benimkide yiyodu kafesi değiştirdim altı telli bir kafes aldım artık istesede bişey yapamıyor ama kafesten çıkarınca gördügü gazete peçeteye saldırıyor haydut

Kafesle alakası yok kuşunuz eş istiyor.BÜYÜK İHTİMAL KIZIŞMIŞTIR

Valla cok hareketli ve akillidir .mama yemez yemesi icin burdan bi arkadas akil verdi daldari ufala die mamaliga yaptim ama daldarilari yedi mamalara dokunmadi ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:25 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

Ayrica es alicam ama disi bir lutino bulmam lazum ayrica kac aylik olmasi lazim disinin

Mamayı distan takilmalik yemlige koyuyorsan yemiyor benmkide yemedi ama icten takilmalik yemlik aldm kuş yarisini bitirdi birde ole deneyn yakin olacagi bir yere asin yemligi disi kuş 8 aydan buyuk olsun sorun olmaz

Bunun hakkinda bi bilgim yok sorun olmaz heralde ama eş almanız iyi olmazmi kizistigi ceresinin renginden anlamiyormusunuz siz

Belirtiler var bu konuda arastirma da yaptim fazla bisey bulamadim. Haftada bir banyo yaptirarak gidermeye calisiyorum

Bnm cift kuslarim kizismalarina ragmen haftada en az 3 kere banyo veriyorum bence sayisini arttirmalisiniz yazin banyo iyi gelir

Yemlik ufak icte takili.ama akilli diorum ya yemedi.darilari supurdu mama kaldi

Valla cok hareketli ve akillidir .mama yemez yemesi icin burdan bi arkadas akil verdi daldari ufala die mamaliga yaptim ama daldarilari yedi mamalara dokunmadi ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:25 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

Ayrica es alicam ama disi bir lutino bulmam lazum ayrica kac aylik olmasi lazim disinin

hocam kuşun hep durduğu tarı baz alın 2 üst tarafa takın bide mamayı öyle deneyin . toz tarşın varsa üzerinede az serpin çok az .

Rahat yesin die ustteki tunegin yanina koydum egildigi zaman tam rahat yiyebilsin die.daldariya bayilir balli krakere bayilir.nereye koyarsan koy yer.mesela normal yem varya versele leganin icinde cekirdek taneleri var onlarida yemio.quik marka yeminde icinde renkli yiyecek meyveleri var kuru onlarida yemez

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:30 -->-> Daha önceki mesaj 03:29 --

Bikac gun sonra resmini cekip koyarim gorrursunuz