petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

enteresan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gokhan34 tarafından 16 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Benim 10 aylik albino muhabbetim var tek suan.cok akillidir.kafesin altina serdigim gazeteyi yiyor.ve gazete gordumu kaldirmaya calisiyo veya yiyo yutuyo olmadi parcalayip suluguna dolduruyor.sizce problem nedir

2. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    Benimkide yiyodu kafesi değiştirdim altı telli bir kafes aldım artık istesede bişey yapamıyor ama kafesten çıkarınca gördügü gazete peçeteye saldırıyor haydut

3. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesle alakası yok kuşunuz eş istiyor.BÜYÜK İHTİMAL KIZIŞMIŞTIR

4. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Valla cok hareketli ve akillidir .mama yemez yemesi icin burdan bi arkadas akil verdi daldari ufala die mamaliga yaptim ama daldarilari yedi mamalara dokunmadi ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:25 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

Ayrica es alicam ama disi bir lutino bulmam lazum ayrica kac aylik olmasi lazim disinin

5. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Mamayı distan takilmalik yemlige koyuyorsan yemiyor benmkide yemedi ama icten takilmalik yemlik aldm kuş yarisini bitirdi birde ole deneyn yakin olacagi bir yere asin yemligi disi kuş 8 aydan buyuk olsun sorun olmaz

6. Orcun35

Orcun35 New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kusum da kizistigini belli ediyor fakat es almazsam sorun olur mu ? Ciftlestirilmemis muhabbet kuslarinin belli bir sorunu var midir ?

7. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Bunun hakkinda bi bilgim yok sorun olmaz heralde ama eş almanız iyi olmazmi kizistigi ceresinin renginden anlamiyormusunuz siz

8. Orcun35

Orcun35 New Member

Beğenileri:
    0
    Belirtiler var bu konuda arastirma da yaptim fazla bisey bulamadim. Haftada bir banyo yaptirarak gidermeye calisiyorum

9. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Bnm cift kuslarim kizismalarina ragmen haftada en az 3 kere banyo veriyorum bence sayisini arttirmalisiniz yazin banyo iyi gelir

10. Orcun35

Orcun35 New Member

Beğenileri:
    0
    Arttiracagim :) tesekkurler

11. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Yemlik ufak icte takili.ama akilli diorum ya yemedi.darilari supurdu mama kaldi

12. baymage

baymage New Member

Beğenileri:
    0
    hocam kuşun hep durduğu tarı baz alın 2 üst tarafa takın bide mamayı öyle deneyin . toz tarşın varsa üzerinede az serpin çok az .

13. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Rahat yesin die ustteki tunegin yanina koydum egildigi zaman tam rahat yiyebilsin die.daldariya bayilir balli krakere bayilir.nereye koyarsan koy yer.mesela normal yem varya versele leganin icinde cekirdek taneleri var onlarida yemio.quik marka yeminde icinde renkli yiyecek meyveleri var kuru onlarida yemez

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:30 -->-> Daha önceki mesaj 03:29 --

Bikac gun sonra resmini cekip koyarim gorrursunuz

Sayfayı Paylaş